دبیرخانه مشاغل خانگی
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
259
دیروز
1365
هفته
14017
کل
510109
 
 
 
آخرین اخبار
رييس دانشگاه علوم پزشکي استان: دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد براي ورود به حوزۀ پر اهميت درمان ناباروري و نازايي آمادۀ همکاري مشترک با جهاددانشگاهي استان است.
با توجه به وجود متقاضيان فراوان براي نگهداري خون نوزاد از سوي مردم و فقدان چنين مرکزي در استان، جهاد دانشگاهي را بر آن داشت که اين مرکز را راه اندازي نمايد.
ارائه گزارش جهاد دانشگاهي استان در نخستين نشست شوراي فرهنگ عمومي استان در سال جديد.
دكتر مريم نعمتي فوق تخصص زنان، زايمان و نازايي: راه‌اندازي بانک خون بندناف در استان يكي از مهم‌ترين خدمات حوزه سلامت توسط جهاد دانشگاهي به مردم است
معاون برنامه‌ريزي استانداري چهارمحال و بختياري با حضور در جهاددانشگاهي واحد استان : پروژه‌هاي تحقيقاتي را به جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري واگذار کنيم.
رئيس دانشگاه شهرکرد در ديدار سرپرست و مديران جهاد دانشگاهي استان: اميدواريم جهاد دانشگاهي در راستاي پيشرفت‌هاي علمي و پژوهشي گام بردارد، دانشگاه شهرکرد نيز آماده هرگونه همکاري در اين زمينه است.
به همت معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي استان، کتابخانه تخصصي آثار امام خميني (ره) در دانشگاه پيام‌نور مرکز شهرکرد افتتاح شد.
اعلام همکاري همه جانبه صدا و سيماي مرکز چهارمحال و بختياري براي معرفي فعاليت‌هاي جديد جهاد دانشگاهي واحد استان.
فرماندار شهرستان شهرکرد: جهاد دانشگاهي داراي ظرفيت بالايي است که با استفاده از قابليت‌هاي آن مي‌توان در راستاي خدمات رساني به استان و هم استاني‌هاي عزيز گام برداشت.
مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي چهارمحال و بختياري از آمادگي اين اداره کل براي استفاده از خدمات جهاد دانشگاهي در راستاي ارتقاي فرهنگ عمومي استان خبرداد
اعطاي مجوز بيست و سومين نمايندگي بانک ذخيره‌سازي سلول‌هاي بنيادي خون پژوهشگاه رويان به جهاد دانشگاهي واحد استان چهارمحال و بختياري
ديدار جهادگران جهاددانشگاهي با فرمانده سپاه قمربني هاشم (ع) استان چهار محال و بختياري و بررسي راه‌هاي همکاري‌هاي آموزشي، پژوهشي و فرهنگي.
حضور کارشناسان رويان در جهاد دانشگاهي استان براي تاييد اوليه و تجهيز مرکز نمايندگي بانک خون بند ناف رويان در استان.
خانم دکتر نعمتي: مرکز خون بند ناف نوزاد جهاد دانشگاهي استان هم کمک شاياني به درمان بيماري‌هاست و هم هزينه مراجعه کنندگان به استان‌هاي مجاور را کاهش مي‌دهد.
نماينده مردم شهرکرد، سامان و بن در مجلس ضمن حمايت همه‌جانبه از فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي استان: از حرکت جديدي که در جهاددانشگاهي استان شروع شده است تشکر ويژه دارم و با تمام توان از آن حمايت مي‌کنم.
صفحه 47 از 52  
آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


پيوند‌هاي مرتبط
?????

???????? ????

???? ????????

sid

???????? ??????? ???? ????????

???? ????? ??????

????? ??? ??????

????? ????? ?? ?????

???? ???????? ??? ????? ????

park