دبیرخانه مشاغل خانگی
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
مسابقات فرهنگی

آمار سایت
امروز
240
دیروز
2337
هفته
12095
کل
222145
 
 
 
آخرین اخبار
طي حكمي از طرف دكتر طيبي رئيس جهاد دانشگاهي كشور، وحيد خليلي اردلي به عنوان رئيس جهاد دانشگاهي واحد استان چهارمحال و بختياري منصوب شد.
با دعوت استانداري چهارمحال و بختياري، رئيس جهاد دانشگاهي استان در نخستين شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان شرکت کرد. از اين به بعد، جهاد دانشگاهي در اين شوراي استاني دعوت خواهد شد.
رييس دانشگاه علوم پزشکي استان: دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد براي ورود به حوزۀ پر اهميت درمان ناباروري و نازايي آمادۀ همکاري مشترک با جهاددانشگاهي استان است.
با توجه به وجود متقاضيان فراوان براي نگهداري خون نوزاد از سوي مردم و فقدان چنين مرکزي در استان، جهاد دانشگاهي را بر آن داشت که اين مرکز را راه اندازي نمايد.
ارائه گزارش جهاد دانشگاهي استان در نخستين نشست شوراي فرهنگ عمومي استان در سال جديد.
دكتر مريم نعمتي فوق تخصص زنان، زايمان و نازايي: راه‌اندازي بانک خون بندناف در استان يكي از مهم‌ترين خدمات حوزه سلامت توسط جهاد دانشگاهي به مردم است
معاون برنامه‌ريزي استانداري چهارمحال و بختياري با حضور در جهاددانشگاهي واحد استان : پروژه‌هاي تحقيقاتي را به جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري واگذار کنيم.
رئيس دانشگاه شهرکرد در ديدار سرپرست و مديران جهاد دانشگاهي استان: اميدواريم جهاد دانشگاهي در راستاي پيشرفت‌هاي علمي و پژوهشي گام بردارد، دانشگاه شهرکرد نيز آماده هرگونه همکاري در اين زمينه است.
به همت معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي استان، کتابخانه تخصصي آثار امام خميني (ره) در دانشگاه پيام‌نور مرکز شهرکرد افتتاح شد.
اعلام همکاري همه جانبه صدا و سيماي مرکز چهارمحال و بختياري براي معرفي فعاليت‌هاي جديد جهاد دانشگاهي واحد استان.
فرماندار شهرستان شهرکرد: جهاد دانشگاهي داراي ظرفيت بالايي است که با استفاده از قابليت‌هاي آن مي‌توان در راستاي خدمات رساني به استان و هم استاني‌هاي عزيز گام برداشت.
مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي چهارمحال و بختياري از آمادگي اين اداره کل براي استفاده از خدمات جهاد دانشگاهي در راستاي ارتقاي فرهنگ عمومي استان خبرداد
اعطاي مجوز بيست و سومين نمايندگي بانک ذخيره‌سازي سلول‌هاي بنيادي خون پژوهشگاه رويان به جهاد دانشگاهي واحد استان چهارمحال و بختياري
ديدار جهادگران جهاددانشگاهي با فرمانده سپاه قمربني هاشم (ع) استان چهار محال و بختياري و بررسي راه‌هاي همکاري‌هاي آموزشي، پژوهشي و فرهنگي.
حضور کارشناسان رويان در جهاد دانشگاهي استان براي تاييد اوليه و تجهيز مرکز نمايندگي بانک خون بند ناف رويان در استان.
صفحه 41 از 46  
آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


پيوند‌هاي مرتبط
?????

???????? ????

???? ????????

sid

????? ????? ?? ?????

???? ????? ??????

????? ??? ??????

park

???????? ??????? ???? ????????