تشریح جزئیات آزمون استخدامی آتش نشانی چهارمحال و بختیاری

۱۵ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۹ کد : ۱۰۳۱۹ آموزشی
رئیس مرکز ازمون جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری با تشریح جزئیات آزمون استخدامی آتش نشانی استان به همت جهاد دانشگاهی، گفت: این آزمون در روز ۱۸ مرداد ماه و در دو حوزه امتحانی شهرکرد و بروجن برگزار می‌شود.
تشریح جزئیات آزمون استخدامی آتش نشانی چهارمحال و بختیاری

به گزارش ر.ابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی در خصوص جزئیات آزمون استخدامی آتش نشانی در این استان، اظهار کرد: این آزمون در تاریخ 18 مردادماه و با حضور 1718 داوطلب برگزار می‌شود که به تفکیک حوزه، 1159 داوطلب در حوزه امتحانی شهرکرد و 559 داوطلب در بروجن در این آزمون شرکت خواهند کرد.
رئیس جهاد دانشگاهی استان با اشاره به پذیرش نهایی 35 نفر در این آزمون، گفت: این افراد در سه رسته آتش‌نشان، کاردان آتش‌نشان و راننده پذیرفته و به صورت استخدام پیمانی مشغول به کار خواهند شد.
رضایی تصریح کرد: این آزمون برای داوطلبان حوزه امتحانی شهرکرد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد و برای داوطلبان حوزه امتحانی بروجن در مرکز پیام نور این شهر برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به مهیا بودن امکان رفع نقص کارت ورود به جلسه، گفت: باجه رفع نقص کارت در روزهای 15، 16 و 17 مردادماه از ساعت 9 تا 13 در ستاد جهاددانشگاهی شهرکرد و در روز جمعه 18 مردادماه، از ساعت 7 تا 8 صبح، در محل آزمون در این شهر، مستقر خواهد بود.
رضایی ادامه داد: در شهر بروجن نیز باجه رفع نقص کارت در سه روز ذکر شده در فوق، در مرکز جهاد دانشگاهی این شهر و در روز 18 مردادماه در حوزه آزمون، آماده پاسخگویی به مراجعان در ساعات تعیین شده است.
رئیس جهاد دانشگاهی استان با اشاره به برگزاری آزمون رأس ساعت ۹ روز هجدهم مرداد ماه، ادامه داد: داوطلبان در مدت ۱۸۰ دقیقه به ۱۰۵ سؤال عمومی و ۶۰ سؤال اختصاصی در قالب یازده ماده درسی، یعنی ۷ درس عمومی و ۴ درس اختصاصی، پاسخ خواهند داد.
وی در پایان تأکید کرد: این آزمون نمره منفی دارد و به ازای سه پاسخ غلط یک پاسخ صحیح داوطلب حذف می‌شود، ضمن اینکه اسامی معرفی‌شدگانِ سه برابر ظرفیت برای گذراندن آزمون عملی و مصاحبه اعلام خواهد شد.


نظر شما :