تشریح برنامه‌های فرهنگی دانشجویی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری

۳۰ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۹ کد : ۲۴۰۳۱ فرهنگی تاپ خبر
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری طرح ها و برنامه‌های فرهنگی دانشجویی شاخص این واحد در نیمسال دوم ۱۳۹۹ را تشریح کرد.
تشریح برنامه‌های فرهنگی دانشجویی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری محمدتقی حسین پور، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان گفت: امسال با توجه به شرایط خاص دانشگاهها و عدم حضور فیزیکی اکثریت دانشجویان در سطح دانشگاههای استان به خاطر شیوع کرونا، عمده برنامه های فرهنگی جهاد دانشگاهی استان با رویکرد استفاده از بستر فضای مجازی  و تولید محتوی اجرا می شوند.
وی از اجرای 11 طرح فرهنگی هماهنگ و شاخص و دهها برنامه دیگر با همکاری و مشارکت دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان، دفاتر نهاد رهبری در دانشگاههای استان و تشکل ها و کانون های فرهنگی دانشجویی خبر داد.
حسین پور عناوین طرح های هماهنگ و شاخص را به این شرح اعلام کرد:
- مسابقه کتابخوانی افق (با محوریت کتاب ارزشمند مفاتیح الحیات – به صورت منطقه ای)
-    دومین دوره طرح هماهنگ دانشجو متدبر قرآن (در سه سطح)
-    مرحله استانی نهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان (به صورت مجازی)
-    شانزدهمین دوره اردوهای ایران مرز پرگهر (با رویکرد تولید محتوی)
-    مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای از پایان نامه ها
-    جشنواره دانشجویی کتاب سه دقیقه ای با عنوان «سه تاک»
-    سلسله نشست های نقد فیلم
-    سلسله نشست های «فصل سخن» با موضوع نقد و بررسی کتب علوم انسانی
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان، با اشاره به اخذ موافقت قطعی شعبه استانی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی از مهرماه جاری، از تقویت و محوریت این شعبه در جذب دانشجویان و اجرای برنامه های فرهنگی و دانشجویی خبر داد و اضافه کرد: دانشجویان علاقه مند می توانند با مراجعه به آدرس  http://studentcity.ir و عضویت در سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، رسماً به عنوان عضو این سازمان شناخته شوند و از جدیدترین اخبار و برنامه های فرهنگی دانشجویی جهاد دانشگاهی مطلع و از مزایای عضویت برخوردار شوند.
حسین پور در پایان شماره تماس 03832320070 و شماره مجازی 09019719457 (در واتساپ) و آدرس های @farhangi_chb در پیام رسان سروش و farhangi.chb در اینستاگرام برای ارتباط  مخاطبان و دانشجویان با معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی خبر داد.

کلید واژه ها: معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری برنامه های شاخص


نظر شما :