مجوز موافقت اصولی تاسیس ۲ مرکز خدمات تخصصی در جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری اخذ شد

۱۸ آبان ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۴ کد : ۲۴۵۱۱ پژوهش و فناوری تاپ خبر
رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: با موافقت معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی کشور، با در خواست تاسیس مرکز خدمات تخصصی گردشگری و مرکز خدمات تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات در جهاد دانشگاهی استان موافقت شد.
مجوز موافقت اصولی تاسیس ۲ مرکز خدمات تخصصی در جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری اخذ شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی با اعلام این خبر، اظهار کرد: معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی در ابلاغ‌هایی جداگانه موافقت اصولی تاسیس مرکز خدمات تخصصی گردشگری و مرکز خدمات تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات در جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری را صادرکرد.
وی افزود: تشخیص مسائل نیاز‌ها و چالش‌های علمی و پژوهشی صنعت گردشگری در استان، شناسایی کمبودها و نیازهای گردشگران در فضاهای مجازی و غیرمجازی، مطالعه و پژوهش کاربردی در حوزه مدل‌های موفق گردشگری الکترونیک و ارائه و پیاده‌سازی یک مدل مبتنی بر ظرفیت بومی، تولید کالاهای فناورانه گردشگری، طراحی و برگزاری تور، دوره و کارگاه‌های  آموزشی تخصصی گردشگری، برگزاری همایش‌های تخصصی در حوزه گردشگری، ارئه خدمات مشاوره‌ای به متقاضیان سرمایه گذاری در بخش گردشگری و تهیه بیزینس پلن‌های مربوطه را از جمله خدمات شاخص در مرکز گردشگری جهاد دانشگاهی استان برشمرد.
رضایی تصریح کرد: در مرکز خدمات تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات نیز خدماتی نظیر طراحی و تولید نرم‌‎افزارها به سفارش مشتری برای پلتفرم‌های وب، موبایل و دسکتاپ، طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری، طراحی و اجرای سیستم‌های هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا (ساختمان هوشمند، حمل و نقل هوشمند، پارکینگ و تردد هوشمند، روشنایی  هوشمند، کشاورزی هوشمند و ...) ارائه خواهد شد.
رئیس جهاد دانشگاهی استان طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های کنترل کامپیوتری و مونیتورینگ اطلاعات، طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های امنیت اطلاعات، ارائه خدمات سلامت با کمک فناوری اطلاعات (پزشکی از راه دور، احضار پرستار، جعبه داروی هوشمند و ... )، تولید محتوای دیجیتال و چندرسانه‌ای، طراحی و اجرای مراکز داده (Data Center)، طراحی و اجرای مراکز تلفن (Call Center)، سخت‌افزارهای کنترلی (کنترلرها) و درگاه‌¬های احراز هویت افراد (کارتخوان‌¬ها) در مدل‌های مختلف از قبیل حضور و غیاب، ارائه سایر خدمات فنی و مهندسی و مشاوره در حوزه فناوری اطلاعات را از دیگر خدمات تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات عنوان کرد.
وی خاطرنشان کرد. پس از ارزیابی یک‌ساله این مراکز توسط معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی، مجوز مراکز از اصولی به صورت قطعی صادر خواهد شد.

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری معاونت پژوهشی مراکز تخصصی پژوهشی