وبینار آموزشی از تحصیل به اشتغال در جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری برگزار شد

۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۹ کد : ۲۶۸۱۷ تاپ خبر تجاری سازی فناوری و اشتغال
وبینار آموزشی از تحصیل به اشتغال، با حضور دکتر ویشتاسب سلیمانیان، رئیس مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه شهرکرد و خانم سمانه زارعان، مشاور کسب و کار به همت شعبه سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان و شعبۀ سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان برگزار شد.
وبینار آموزشی از تحصیل به اشتغال در جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط ­عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال ­و­ بختیاری، این وبینار در راستای آگاهی‌­بخشی و آموزش دربارۀ نحوۀ گذار از محیط دانشگاه به محیط کار برای طراحی و انتخاب مسیر شغلی مناسب برای جوانان و دانشجویان برگزار شد.

بخشی از محتوای ارائه شده در این وبینار شامل، چالش­‌هایی که فرآیند گذار از مسیر را سخت کرده‌­اند، مراحل طراحی مسیر شغلی، راه‌­های کشف منابع اطلاعاتی مشاغل مرتبط به رشتۀ تحصیلی، نحوۀ جستجوی فرصت­‌های شغلی مرتبط، کشف و یادگیری مهارت­‌های سخت و مهارت‌­های نرم لازم و مرتبط با هر رشته قبل از فارغ­‌التحصیلی ازجمله: مهارت­‌های ارتباطی، مهارت­‌های تصمیم‌­گیری، مدیریت زمان، کار تیمی، مهارت حل مسأله، مهارت­‌های کاریابی، رزومه­‌نویسی، نحوۀ مدیریت و پاسخگویی به سؤالات مصاحبۀ شغلی و... بوده است.

گفتنی است، این وبینار به همت شعبه سازمان تجاری­‌سازی فناوری و اشتغال دانش­‌آموختگان و شعبۀ سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان و با حضور دانشجویان و جوانان علاقه­‌مند از سراسر کشور برگزار شد.

کلید واژه ها: سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری سازمان دالنشجویان