معاونان فرهنگی برتر جهاد دانشگاهی کشور تجلیل شدند

۱۳ تیر ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۵ کد : ۹۲۶۰ فرهنگی
در هشتاد و یکمین گردهمایی معاونین فرهنگی و روسای مراکز و سازمان‌های تخصصی و فرهنگی جهاد دانشگاهی از معاونان برتر در حوزه‌های مختلف با حضور رئیس جهاد دانشگاهی کشور تجلیل به عمل آمد. 
معاونان فرهنگی برتر جهاد دانشگاهی کشور تجلیل شدند


به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، با حضور حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی کشور 19 معاون فرهنگی مراکز و سازمان‌های فرهنگی این مجموعه تجلیل شدند. 
در این مراسم بهزاد خدادادی از واحد کرمانشاه در مرکز افکارسنجی ایسپا، محمدرضا دهقانی از مرکز یزد در همکاری شایسته در برگزاری هشتمین مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، رامین جانی‌پور از مرکز لرستان به عنوان شعبه برتر سازمان دانشجویان در راهبری شبکه محیط زیست و فعالیت‌های اجتماعی مورد تقدیر قرار گرفتند. 
همچنین رئیس جهاد دانشگاهی کشور از محمد حاتمی از روابط عمومی سازمان قرآنی در اهتمام به اطلاع‌رسانی اخبار و برنامه‌های فرهنگی در سایت معاونت فرهنگی، حمید مرادی از مرکز خراسان جنوبی در اجرای شایسته برنامه‌های هماهنگ در سال 97، داریوش اسماعیلی از مرکز اصفهان در کسب رتبه برتر در میان شعب سازمان انتشارات و مجتبی غلامی از مرکز استان مرکزی در کسب رتبه برتر در میان شعب سازمان قرآنی تجلیل کرد. 
علیرضا حاتمی از مرکز خراسان رضوی در کسب رتبه برتر در ارزیابی سال اول برنامه ششم توسعه، فاطمه عزیزی از مرکز همدان در اهتمام جدی به ارتقای سطح عملکرد واحد، سید علی محمدپور از مرکز امیرکبیر تهران در کسب رتبه برتر در میان شعب مرکز گردشگری و اردوها، احمد پایداری از مرکز صنعتی اصفهان در کسب رتبه برتر در میان شعب صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان و کامران جعفری از مرکز زنجان به عنوان شعبه برتر سازمان دانشجویان در راهبری کانون‌ها و شبکه دانشجویی معرفی و تقدیر شدند. 
همچنین محمدامین صالحی نژاد از مرکز خوزستان، رامین جانی پور از مرکز لرستان و محمد شریف‌زاده از مرکز گلستان در اطلاع‌رسانی دقیق و شایسته حوادث غیرمترقبه فروردین 98 مورد تجلیل واقع شدند. 
در ادامه نیز از تلاش‌های فریبرز فریبرزی، نجیبه خروشی و زینب تقوی به عنوان معاونین سابق فرهنگی مراکز جهاد دانشگاهی تجلیل به عمل آمد.


نظر شما :