رونمایی از هفت عنوان کتاب منتشرشده در انتشارات جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری

۱۵ تیر ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۵ کد : ۹۲۹۸ فرهنگی
رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از رونمایی از هفت عنوان کتاب منتشرشده طی سال گذشته در انتشارات جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری در حاشیه گردهمایی مدیران انتشارات مراکز جهاد دانشگاهی کشور خبر داد.
رونمایی از هفت عنوان کتاب منتشرشده در انتشارات جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی با اعلام این خبر گفت: این کتب از تازه‌های نشر انتشارات جهاد دانشگاهی در سال گذشته است.
رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری افزود: هفت عنوان کتاب منتشرشده در حوزه‌های تربیت‌بدنی، دامپزشکی، مشاوره و روانشناسی، زبان و ادبیات فارسی و عمران بوده است.
وی با بیان اینکه نویسنده این کتب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های استان بوده‌اند، اظهار کرد: انتشارات جهاد دانشگاهی به عنوان نشر دانشگاهی در چهارمحال و بختیاری آمادگی چاپ و انتشار کتب اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها را دارد.
رضایی تصریح کرد: دستور و نگارش زبان فارسی، پرسمان ازدواج، 101 تمرین برای دوومیدانی جوانان، مخاطرات گیاهان سمی در تغذیه، مبلمان شهری، حفاری در تونل و عبور از ریزش و مقدمه‌ای بر معاینه عصبی در حیوانات کوچک هفت عنوان کتاب رونمایی شده در پنجمین گردهمایی مدیران انتشارات جهاد دانشگاهی است.

نظر شما :