آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 259046
دکتر بادکو در ديدار از جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري: فعاليت در حوزه صنعت جوشکاري و گردشگري طبيعي حرکت مثبت جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1396/05/01
دکتر بادکو در ديدار از جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري: فعاليت در حوزه صنعت جوشکاري و گردشگري طبيعي حرکت مثبت جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري

معاون پشتيباني و توسعه منابع انساني جهاد دانشگاهي از جهاد دانشگاهي واحد چهارمحال و بختياري و فازهاي اول و دوم ساختماني واحد ديدن کرد.

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، صبح روز شنبه 31 تيرماه، دکتر بهروز بادکو ضمن ديدار صميمي با جهاد گران دانشگاهي اين استان از فازهاي اول و دوم مجتمع ساختماني واحد بازديد و پيشرفت فاز دوم ساختمان را مطلوب ارزيابي کرد.

معاون پشتيباني و توسعه منابع انساني جهاد دانشگاهي، انتخاب مسيرهاي صنعت جوشکاري و گردشگري طبيعي و محيط زيست  را در معاونت پژوهشي واحد حرکتي مثبت دانسته و بر استفاده از پتانسيل و تجربه سي و هفت ساله جهادگران دانشگاهي کشور تاکيد کرد.
دکتر بادکو، داشتن روحيه انقلابي و جهادي، نوآوري، خستگي ناپذيري، کارجمعي و حرکت به سمت حل يک مشکل برزمين مانده را از ويژگي هاي اصلي جهاد دانشگاهي دانست و گفت: همين روحيه ها و ويژگي ها بوده که بيش از سه دهه گذشته موفقيت هاي بزرگي در همه ماموريتهاي مختلف جهاد دانشگاهي به وجود آورده.
معاون پشتيباني و توسعه منابع انساني جهاد دانشگاهي، استان چهارمحال و بختياري را از نظر توسعه گردشگري طبيعي داراي شرايط و قابليت هاي زياد دانست.  
در آغاز اين نشست، رئيس جهاددانشگاهي استان، ضمن قدرداني از حضور معاون پشتيباني و توسعه منابع انساني جهاد دانشگاهي در استان، گزارشي از فعاليت ها و رويکردهاي واحد استاني ارائه کرد.
وحيد خليلي، ضمن تشريح فعاليتهاي واحد در سال جاري گفت: تکميل پروژه ساختماني، دريافت يک عنوان مجوز فرهنگي کاربردي (نوع ب) از معاونت فرهنگي، گسترش فعاليت هاي پژوهشي به خصوص در سه حوزۀ گردشگري، صنعت جوش ومحيط زيست و شروع بکار مجدد شعبه اشتغال و تجاري سازي جهاد دانشگاهي در استان، افزايش مراکز تخصصي کوتاه‌مدت، اخذ مجوز براي دوره‌هاي تخصصي و تخصصي پيشرفته کوتاه‌مدت، راه‌اندازي سه رشته جديد ديگر به مرکز علمي کابردي واحد و برگزاري پيش رويدادها و استارتاپ گردشگري در استان را از مهمترين برنامه هاي جاري عنوان کرد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
402
دیروز
854
هفته
11663
کل
313725
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038