آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 259051
/هويت جهادي، 37 سال خودباوري و بالندگي/ با تلاش جهاد دانشگاهي گام‌هاي مهمي براي حل مشکلات کشور برداشته شده است
تاریخ انتشار : 1396/05/07
/هويت جهادي، 37 سال خودباوري و بالندگي/
با تلاش جهاد دانشگاهي گام‌هاي مهمي براي حل مشکلات کشور برداشته شده است

نماينده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شوراي اسلامي گفت: به برکت تلاش‌هاي صورت گرفته در جهاد دانشگاهي گام‌هاي مهمي براي حل مشکلات کشور در حوزه‌هاي مختلف برداشته شده است.

اردشير نوريان در گفت ‌و گو با روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، با اشاره به اينکه جهاد دانشگاهي در کشور نمادي از سعي و خدمت صادقانه است، اظهار کرد: جهاد به معناي تلاش بيشتر و مضاعف است و فعاليت جهادي منشا آباداني و پيشرفت در کشور شده است.

وي افزود: انقلاب شکوهمند اسلامي ايران با هدف ايجاد ساختار و نظمي نوين در تمام ابعاد سياسي، فرهنگي، اجتماعي، اقتصادي و علمي شکل گرفت و جهاد دانشگاهي نيز به دنبال آرمان‌ها و اهداف بزرگ بنيان‌گذار انقلاب اسلامي که همواره به دنبال پايه‌گذاري حرکت‌هاي جديد بود، تأسيس شد.
نوريان تصريح کرد: جهاد دانشگاهي مي‌تواند مکتب پيشرو ايراني در قلمرو علمي و آموزشي تلقي شده و با رصد نيازهاي جامعه ايراني به ويژه در حوزه‌هايي چون ارتباط صنعت و دانشگاه، پيوند بازار کار با مراکز علمي و دانشگاهي و پاسخگويي به خواسته‌هاي فضاي کسب و کار با آموزش مهارت‌هاي نوين، گام بزرگي را به‌منظور ارتقاء سطح مهارت‌ها و تخصص‌هاي عملي و در نهايت اشتغال‌زايي نسل جوان بردارد.

وي با اشاره به اينکه جهاد دانشگاهي سنگري مهم براي حفظ، تقويت و توسعه علم و فناوري در کشور بوده است، بيان کرد: خدمت رساني به مردم در مرکز آموزش عالي جهاد دانشگاهي در مسير پيشرفت کشور رو به عزت و کرامت حرکت کرده است.

نماينده مردم شهرکرد، بن و سامان مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد: به برکت تلاش‌هاي صورت گرفته در جهاد دانشگاهي گام‌هاي مهمي براي حل مشکلات کشور در حوزه‌هاي مختلف برداشته شده است.

عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان کرد: مجموعه فعاليت‌هاي صورت گرفته در جهاد دانشگاهي به ويژه در حوزه توليد علم و درمان نازايي و … در سطح کشور بسيار مهم و ارزنده است.

وي با اشاره به اينکه جهاد دانشگاهي در عرصه‌هايي که تلاش جهادي کم رنگ بود، ورود پيدا کرده است، اضافه کرد: اين نهاد سعي کرده با مراقبت از فضاي فرهنگي، فرهنگ جهادي را حاکم کند و به دليل اينکه فضاي کار در جهاد دانشگاهي با ديگر فضاهاي اداري متفاوت است، بايستي جهادگران مراقبت بيشتري در انجام امور کاري خود داشته باشند.

اين نماينده مجلس اظهار کرد: موفقيت و فعاليت در زمينه‌هاي تحقيقاتي و علمي جهاددانشگاهي را از ساير نهادهاي انقلابي متمايز کرده است.

وي رمز ماندگاري جهاد دانشگاهي را انجام کارهاي متعدد پژوهشي و علمي دانست و گفت: سرمايه گذاري براي آينده علمي و تحقيقاتي ايران در سطوح بين المللي، در راستاي نيازهاي کشور است که موجب ماندگاري جهاد دانشگاهي مي‌شود.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
386
دیروز
2969
هفته
14303
کل
317906
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038