آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 259058
/هويت جهادي، 37 سال خودباوري و بالندگي/ آموزش‌هاي کوتاه مدت راه حل کليدي براي توسعه اشتغال جوانان است
تاریخ انتشار : 1396/05/10
/هويت جهادي، 37 سال خودباوري و بالندگي/
آموزش‌هاي کوتاه مدت راه حل کليدي براي توسعه اشتغال جوانان است
فرماندار فارسان با بيان اينکه ارائه آموزش‌هاي تخصصي کوتاه مدت براي توسعه اشتغال جوانان يک راه حل کليدي است، گفت: سرمايه‌ مهم جهاد دانشگاهي، فرهنگ جهادي است و بايستي تمام توان به‌کار گرفته شود تا اين فرهنگ با قدرت بيشتر به راهش ادامه دهد.
مرداس طاهري در گفت‌ و‌ گو با روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، اظهار کرد: جهاد دانشگاهي  با استفاده از ظرفيت جوانان متعهد و متخصص و روحيه‌ي جهادي، هرروز بالنده‌تر از گذشته در عرصه‌هاي مختلف قدم برداشته است.
وي با اشاره به اينکه در حال حاضر جهاد دانشگاهي در موضوعات مختلف اقدامات مؤثري داشته است، افزود: کار جهادي محدود نيست و در همه‌ عرصه‌ها اعم از فرهنگي، آموزشي و ... مي‌توان اقدام جهادي انجام داد.
طاهري تصريح کرد: شرايط فعاليت در جهاد دانشگاهي با ساير دانشگاه‌ها متفاوت است و همين امر دليل توانمندي اين نهاد است.
وي با بيان اينکه جهاد دانشگاهي به دليل وجود خلاقيت، تلاش دوچندان و برنامه‌ريزي علمي و دقيق مي‌تواند ضعف‌ها و جاهاي خالي موجود را پر کند، تاکيد کرد: جهاددانشگاهي در حوزه‌هاي علمي، پژوهشي و تحقيقاتي بسيار خوش درخشيده است و فعاليت‌هاي اين نهاد، مصداق کامل خودباوري است.
فرماندار فارسان گفت: جهاد دانشگاهي نهادي است که مي‌تواند در حوزه‌هاي فعاليت‌هاي فرهنگي، فناوراي و آموزش هاي تخصصي الگوسازي کند.
طاهري با اشاره تاثيرگذاري کار رسانه ها در جامعه، بيان کرد: دو خبرگزاري معتبر ايسنا و ايکنا که وابسته به جهاددانشگاهي هستند، رسالت آگاهي بخشي به جامعه را در نهايت صحت و صداقت انجام مي‌دهند.
وي تصريح کرد: نياز امروز استان انجام کارهاي جهادي همراه با تفکر است و حرکت با شتاب بيشتر به سمت صنايع دانش بنيان است که اقتصاد دانش بنيان و شکوفايي اقتصادي را به دنبال خواهد داشت.
طاهري با بيان اينکه ارائه آموزش‌هاي تخصصي کوتاه مدت براي توسعه اشتغال جوانان يک راه حل کليدي است، ادامه داد: سرمايه‌ مهم جهاد دانشگاهي، فرهنگ جهادي است و بايستي تمام توان به‌کار گرفته شود تا اين فرهنگ با قدرت بيشتر به راهش ادامه دهد.
وي خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهي در استان در تلاش بوده است تا اين فرهنگ را حفظ و تقويت کند و آن را ارتقاء بخشد و در مسير انجام ماموريت‌هاي خويش از آن بهره گيرد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
510
دیروز
854
هفته
11663
کل
313833
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038