آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 259059
/هويت جهادي، 37 سال خودباوري و بالندگي/ جهاد دانشگاهي علمي و دقيق عمل مي‌کند و در ايجاد توليد و اشتغال نقش مهمي دارد
تاریخ انتشار : 1396/05/11 12:58:14
/هويت جهادي، 37 سال خودباوري و بالندگي/
جهاد دانشگاهي علمي و دقيق عمل مي‌کند و در ايجاد توليد و اشتغال نقش مهمي دارد
فرماندار کوهرنگ با اشاره به اينکه گردشگري از ظرفيت‌هاي جهاد دانشگاهي استان است، تصريح کرد: اين نهاد علمي و دقيق عمل مي‌کند و در ايجاد توليد و اشتغال نقش مهمي دارد.
مرتضي زمانپور در گفت و گو با روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، اظهار کرد: جهاد دانشگاهي در بعضي از زمينه‌هاي مورد نياز استان ورود کرده است و منشأ تحولات چشمگيري شده است.
وي افزود: جهاد دانشگاهي که خود از رويش هاي انقلاب اسلامي است و خدمات شايسته‌اي در حوزه متفاوت داشته است ، بايد از ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هايي که در اين نهاد وجود دارد در زمينه‌هاي فرهنگي، آموزشي، علمي و پژوهشي بهره برد.
زمانپور گفت: جهاد دانشگاهي استان مي‌تواند در تبديل کشاورزي و دامداري سنتي به مدرن و آموزش هاي مرتبط با آن در شهرستان‌هاي استان موثر واقع شود.
وي با بيان اينکه شهرستان کوهرنگ داراي پتانسيل مناسبي در گردشگري است که فعاليت جهاد دانشگاهي به عنوان يک نهاد تلاشگر موجب رونق آن است، خاطرنشان کرد: گسترش فرهنگ صرفه‌جويي در آب و جذب سرمايه‌گذار از ديگر ظرفيت‌هاي اين نهاد در استان است.
فرماندار کوهرنگ بيان کرد: جهاد دانشگاهي نهادي انقلابي است و در برخي از تکنولوژي‌ها و فناوري‌هاي نو همچنين پژوهشگاه‌هاي معتبري مثل رويان و اقدامات آن در درمان ناباروري عملکردي بي نظير داشته است.
وي تاکيد کرد: تمام دستگاه‌هاي اجرايي در اين شهرستان اعلام آمادگي کامل براي همکاري با جهاد دانشگاهي در عرصه‌هاي گوناگون را دارند.
زمانپور در پايان از مسئولان جهاد دانشگاهي استان خواست نسبت به تاسيس اين نهاد در شهرستان کوهرنک اقدام کنند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
456
دیروز
854
هفته
11663
کل
313779
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038