آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 259064
هويت جهادي، 37 سال خودباوري و بالندگي/ ورود مؤثر جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري به موضوع گردشگري و انجام طرح‌هاي پژوهش جديد
تاریخ انتشار : 1396/05/12
ورود مؤثر جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري به موضوع گردشگري و انجام طرح‌هاي پژوهش جديد
 
نماينده مردم اردل، فارسان، کيار و کوهرنگ در مجلس شوراي اسلامي گفت: جهاد دانشگاهي استان با انجام پروژه‌هاي علمي و ورود به عرصه گردشگري موثر واقع شده است و اميد که بتواند در تحقق اقتصاد دانش‌بنيان فعاليت‌هاي مثبت ديگري را اجرايي کند.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، دکترعلي کاظمي، نمايندۀ مردم اردل، فارسان، کيار و کوهرنگ در مجلس شوراي اسلامي گفت: جهاد دانشگاهي نهادي برخاسته از نظام اسلامي است و با تعامل سازنده و بيشتر با ساير ارگان‌ها مسير بالندگي را با سرعت دوچندان طي خواهد کرد.
عضو کميسيون برنامه، بودجه و ديوان محاسبات مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه در زمان دانشجويي در جهاد دانشگاهي فعاليت داشته است، تصريح کرد: تمام تلاش و آمادگي براي حمايت از اين نهاد وجود دارد.
علي کاظمي باباحيدري با اشاره به سي و هفتمين سالروز تاسيس جهاد دانشگاهي و تبريک به مناسبت اين روز، اظهار کرد: اين نهاد پس از پيروزي انقلاب بر اساس نياز آن زمان و به فرمان امام راحل تشکيل شد.
رئيس مجمع نمايندگان استان افزود: جهاد دانشگاهي در تمام زمينه‌هاي فرهنگي، آموزش، علم و فناوري نقش موثري ايفا کرده است و همواره بدون حاشيه و بر اساس اهداف و اساسنامه خود حرکت کرده است.
دکتر کاظمي،  اقدامات جهاد دانشگاهي در سلول‌هاي بنيادين، فعاليت‌هاي تحقيقاتي ، فرهنگي و آموزش‌هاي کوتاه مدت را مطلوب ارزيابي کرد.
عضو فراکسيون نفت و نيرو مجلس با اشاره به اينکه فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي گسترده است و بايستي بر اساس آمايش سرزميني هر استان در عرصه‌هاي مختلف ورود کند، ادامه داد: در چهارمحال و بختياري در زمينه گياهان دارويي پتانسيل تحقيقات، کاشت و صنايع تبديلي فراهم است.
وي صنعت گردشگري و آموزش آن، هتلينگ، صنايع دستي همانند بافت فرش به عنوان هنر کهن و اقتصادي استان را از ماموريت‌هايي برشمرد که مي‌تواند پيشرفت چهارمحال و بختياري را شتاب بخشد.
رئيس مجمع نمايندگان استان در پايان خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهي نهادي برخاسته از نظام اسلامي است و با تعامل سازنده و بيشتر با ساير دستگاه‌هاي اجرايي مسير بالندگي را با سرعت بيش از پيش طي خواهد کرد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
394
دیروز
854
هفته
11663
کل
313717
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038