آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 269091
رييس جهاد دانشگاهي استان چهارمحال و بختياري: يکي از اهداف جهاد دانشگاهي کمک به توسعه پايدار و دانش بنيان در استان است
تاریخ انتشار : 1396/08/03

رييس جهاد دانشگاهي استان چهارمحال و بختياري:
يکي از اهداف جهاد دانشگاهي کمک به توسعه پايدار و دانش بنيان در استان است

رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان چهارمحال و بختياري با اشاره به اينکه 17 دستگاه استان عضو شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي هستند، خاطرنشان کرد: اعتبارات تخصيصي به شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي بسيار اندک است که ادارات و به خصوص بانک‌ها همکاري مطلوبي را در اين زمينه با اين نهاد دارند.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، علي گرجي در ديدار با رييس جهاد دانشگاهي استان، اظهار کرد: تداوم حرکت خروشنده انقلاب و ماندگاري شعارهاي حماسي بر عهده شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي بوده و نيازمند انجام کار مطلوب و در خور شان مردم است که همت و دلسوزي نياز دارد.
وي با اشاره به اينکه ستاد مردمي برگزاري مراسم و مناسبت‌هاي انقلاب به تهران پيشنهاد شده است، گفت: هر ستاد متشکل از 390عضو و هفت کميته شامل کميته بانوان، اجراي مراسم و... است که اميد است اين ستاد در استان محقق شود.
گرجي با اشاره به مهيا بودن فضاها و نداشتن کمبود از لحاظ سخت‌افزاري در شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي، تصريح کرد: تمام امکانات فراهم شده و اين امکانات بستگي به هنر استفاده کننده دارد.
وي گفت: در سال آينده در پنج شهرستان استان ساختماني در حد توانايي احداث خواهد شد و اميد است بتوانيم شهرستان‌ها را براي اجراي مراسمات سامان دهيم.
گرجي ادامه داد: در حال حاضر تمام مراکز شهرستان‌ها و 30 درصد از شهرهاي استان داراي صوت بي‌سيم بسيار مناسبي هستند که تا پايان سال جاري تلاش‌ مي‌شود به تمامي شهرهاي بزرگ و شهرهاي بالاي 20 هزار جمعيت صوت داده شود تا حداقل انتظاري که مردم از مراسمات انقلاب دارند، فراهم شود.
وي با اشاره به اينکه 17 دستگاه استان عضو شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي هستند، خاطرنشان کرد: اعتبارات تخصيصي به شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي بسيار اندک است که ادارات و به خصوص بانک‌ها همکاري مطلوبي را در اين زمينه با اين نهاد دارند.
در ادامه رييس جهاد دانشگاهي استان اظهار کرد: يکي از اهداف جهاد دانشگاهي کمک به توسعه پايدار و دانش بنيان در استان است.
وحيد خليلي افزود: تغيير نگرش در توسعه دانش‌بنيان و پژوهش‌محور نيازمند تلاش بيشتر است که مطالبه‌گري در ميان مردم و ايجاد برنامه‌ريزي در سطح مديريت اين نگرش، نيازمند تقويت بيشتري است.
وي با اشاره به فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي در حوزه‌هاي فرهنگي، آموزشي، پژوهشي و فناوري، تصريح کرد: اخيرا جهاد دانشگاهي در بحث اشتغال ورود پيدا کرده و زيرساخت‌ها را آماده و فضاها را احيا کرده است.
رييس جهاد دانشگاهي استان خاطرنشان کرد: در صورت ايجاد خلل در سطح جامعه و دستگاه‌هاي اجرايي، موضوع نيازمند آموزش است، جهاد دانشگاهي به منظور برطرف شدن آن مشکل، آمادگي دارد که براي دستگاه مربوطه دوره‌ آموزشي برگزار کند و پس از اتمام دوره مدرک معتبر صادر مي‌شود.
خليلي با اشاره به طرح گردشگري مذهبي و تهيه اطلس گردشگري مذهبي در جهاد دانشگاهي، تصريح کرد: با توجه به پيشرفت‌هاي جهاد دانشگاهي در زمينه گردشگري، در صورتي که دستگاهي در استان علاقه‌مند به اجراي اين طرح است، اين نهاد به صورت جدي، حرفه‌اي و علمي اين کار را انجام مي‌دهد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
437
دیروز
854
هفته
11663
کل
313760
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038