آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 269095
با حضور گروه کارشناسي جهاد دانشگاهي در لردگان؛ راه‌هاي همکاري جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و شهرداري لردگان بررسي شد
تاریخ انتشار : 1396/08/10 09:26:42

با حضور گروه کارشناسي جهاد دانشگاهي در لردگان؛

راه‌هاي همکاري جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و شهرداري لردگان بررسي شد

راه‌هاي همکاري جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و شهرداري لردگان در حوزه‌هاي محيط زيست، گردشگري و ترافيک بررسي شد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، وحيد خليلي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا – منطقه چهارمحال و بختياري – گفت: با توجه به تجربه جهاد دانشگاهي استان در اجراي موفق طرح‌هاي گردشگري و محيط زيست در استان، راه‌هاي همکاري در زمينه‌هاي گردشگري، محيط زيست و ترافيک با شهرداري لردگان بررسي شد.
رئيس جهاد دانشگاهي استان چهارمحال و بختياري اظهار کرد: جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري پيش از اين نيز طرح‌هايي را با همکاري شهرداري‌هاي باباحيدر، گندمان، فارسان و فرخشهر اجرا کرده است.
وي طرح گردشگري چشمه برم و پارک جنگلي لردگان، طرح ترافيک شهري، طرح جداسازي آب شرب از فضاي سبز و طرح تفکيک پسماند از مبدأ را از طرح‌هاي مورد بررسي کارشناسان جهاد دانشگاهي استان در لردگان برشمرد.
خليلي با بيان اينکه مطالعات طرح‌هاي ذکرشده در لردگان تا پايان سال جاري به پايان مي‌رسد، خاطرنشان کرد: پيش‌بيني مي‌شود اين طرح‌ها سال آينده به همت جهاد دانشگاهي استان و شهرداري لردگان اجرايي شوند.
به گزارش ايسنا طرح تفکيک پسماند از مبدأ به همت جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري در شهرهاي باباحيدر، فارسان و فرخشهر به اجرا رسيده است.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
502
دیروز
854
هفته
11663
کل
313825
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038