آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 279103
راه هاي همکاري جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و شهرداري شهرکرد بررسي شد
تاریخ انتشار : 1396/09/08راه هاي همکاري جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و شهرداري شهرکرد بررسي شد

راه هاي همکاري جهاد دانشگاهي استان و شهرداري شهرکرد با حضور روساي اين دو نهاد بررسي شد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، وحيد خليلي هشتم آذرماه در ديدار با شهردار شهرکرد، به تشريح ظرفيت‌هاي جهاد دانشگاهي پرداخت و اظهار کرد: جهاد دانشگاهي آمادگي دارد تا در زمينه هاي پژوهشي، فرهنگي و آموزشي باشهرداري شهرکرد همکاري نمايد.
خليلي اردلي با اشاره به اهميت آموزش در توسعه گفت: هم کارکنان محترم شهرداري شهرکرد و هم شهروندان محترم مي‌توانند از آموزش هاي مختلف جهاد دانشگاهي در دو مرکز تخصصي شهرکرد و مرکز ميرآباد بهره‌مند شوند.
وي با اشاره به طرح الگوي نوين توسعۀ مشاغل خانگي در استان، افزود: در اين طرح تلاش شده تا با افزودن و تقويت حلقه‌هاي جديد که شامل برندسازي، آموزش و اتصال به بازار است، به ايجاد اشتغال پايدار در مشاغل خانگي پرداخته شود.
نورالله غلاميان دهکردي، شهردار شهرکرد به طرح‌هاي موفق نظرسنجي و افکارسنجي جهاد دانشگاهي اشاره کرد و گفت: جهاد دانشگاهي در حوزه‌هاي مختلف اعم از آموزشي و پژوهشي اقدامات ارزشمندي داشته است.
شهردار شهرکرد انعقاد تفاهم نامه همکاري بين اين دو نهاد را خواستار شد و گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه امکان انجام اقدامات موثر در حوزه‌هاي مختلف فراهم مي‌شود.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
دبیرخانه مشاغل خانگی
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
مسابقات فرهنگی

آمار سایت
امروز
710
دیروز
3106
هفته
12847
کل
213626
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038