آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 279106
ايسنا يکي از کارويژه‌هاي فرهنگي و ماندگار جهاد دانشگاهي است
تاریخ انتشار : 1396/09/18

ايسنا يکي از کارويژه‌هاي فرهنگي و ماندگار جهاد دانشگاهي است

رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري گفت: ايسنا يکي از کارويژه‌هاي فرهنگي و ماندگار جهاد دانشگاهي است.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، وحيد خليلي اردلي در گفت و گو با خبرنگار ايسنا- منطقه چهارمحال و بختياري- اظهار کرد: در کنار روز دانشجو، شانزدهم آذرماه، روز راه‌اندازي خبرگزاري دانشجويي ايران (ايسنا) نيز هست.
خليلي اردلي تصريح کرد: هجده سال از اين «کار ويژۀ» فرهنگي جهاد دانشگاهي مي‌گذرد و امروزه اين خبرگزاري و کانون اطلاع رساني، پيشتاز و بالنده در فضاي رسانه‌اي کشور خدمت مي‌کند.
وي افزود: ايسنا تنها خبرگزاري با هويت دانشجويي و نخستين خبرگزاري غيردولتي پس از پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي است.
رئيس جهاد دانشگاهي استان در ادامه تصريح کرد: رسالت اصلي اين رسانه خبري از بدو تأسيس تاکنون همواره ايفاي نقش دانشگاهيان در توسعه فضاي رسانه‌اي کشور و ارتقاي آگاهي‌هاي علمي، فرهنگي، سياسي، اجتماعي، اقتصادي، هنري و صنفي با نگاهي دانشگاهي و دانشجويي و شکل‌گيري حلقه واسط بين مسئولان، نخبگان جامعه و مردم بوده است.
وي نگاه تحليلي و آسيب‌شناسانه به مسائل ايران و جهان، بازتاب واقعي اخبار، سرعت و دقت در انتشار اخبار، پرهيز از افراط و تفريط، توجه به مخاطب و ايجاد اعتماد پايدار بين رسانه و مخاطب را از اهداف و اولويت‌هاي خبرگزاري ايسنا دانست و خاطرنشان کرد: صداقت و امانت‌داري در انتشار اخبار، پرهيز از ايجاد تنش‌هاي آسيب‌زا در افکار عمومي و تلاش در جهت ايجاد روحيه اميدواري واقع‌نگرانه در جامعه نيز از ديگر  اهداف اين خبرگزاري است.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
323
دیروز
854
هفته
11663
کل
313646
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038