آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 309125
کارگاه آموزشي پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي نوجوانان در جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري برگزار شد
تاریخ انتشار : 1396/11/16 09:15:27

کارگاه آموزشي پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي نوجوانان در جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري برگزار شد

کارگاه آموزشي پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي نوجوانان در در سالن اجتماعات جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، محمد ربيعي 15 بهمن‌ماه در اين کارگاه آموزشي که با حضور مديرکل دفتر امور اجتماعي استانداري چهارمحال و بختياري  و رييس و اعضاي جهاد دانشگاهي استان برگزار شد، با اشاره به اينکه هويت انسان در سن نوجواني شکل مي‌گيرد گفت: شخصيتي که در سن کودکي شکل‌گرفته شده در نوجواني به نتيجه مي‌رسد.
عضو هيئت‌علمي دانشگاه شهرکرد با تأکيد بر اينکه اگر جامعه‌اي بخواهد توسعه يابد همه افراد بايد بيشتر توانايي و توجه خود را براي تربيت درست نوجوانان به کار ببرند، بيان کرد: در سن نوجواني فرد هر اتفاق و تجربه‌اي را کسب کند خاطره آن تجربه را تا تمام عمر به خاطر مي‌آورد.
وي با تأکيد بر اينکه دوره نوجواني معايب و محاسن بسياري دارد گفت: غيرقابل‌پيش‌بيني بودن، کسب توانايي براي برنامه‌ريزي به علت رشد تفکر انتزاعي (ذهن خلاق و خلاف)، غيرقابل‌کنترل بودن، سن لذت‌گرايي در مقابل کار گرايي، پيروي از دوستان و عمل‌گرا بودن آن‌ها از معايب دوره نوجواني است. 
مشاور خانواده با مرام و اهل رفاقت بودن، عدالت‌خواه بودن، زود اعتماد کردن، خوش‌بين بودن، ايمان بالاي نوجوانان، پتانسيل اخلاقي بودن از محاسن نوجوانان دانست و عنوان کرد: بحث نوجوان با بحث امنيت ملي ارتباط دارد. 
ربيعي بابيان اينکه امروزه اميد به زندگي و انتظارات در بين مردم زياد شده است اظهار کرد: کيفيت زندگي زماني بالا مي‌رود که استانداردها از حد معمول بالا نرود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
919
دیروز
3207
هفته
13769
کل
468540
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038