آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 309126
برگزاري کارگاه آموزشي توان افزايي فعالين زن استان توسط جهاد دانشگاهي
تاریخ انتشار : 1396/11/17 14:10:14
برگزاري کارگاه آموزشي توان‌افزايي فعالين زن استان توسط جهاد دانشگاهي
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، کارگاه آموزشي توان‌افزايي فعالين زن استان با محوريت ارتباطات هدفمند و اثربخش سازماني و آشنايي با جايگاه زنان در برنامه‌هاي توسعه، به همت اداره کل امور بانوان و خانواده استانداري، توسط جهاد دانشگاهي برگزار گرديد.
وحيد خليلي اردلي، رئيس جهاد دانشگاهي، دهم دي ماه 96 در آيين آغاز اين کارگاه‌هاي آموزشي، ضمن خيرمقدم به شرکت کنندگان، با اشاره به حضور اقشار مختلف بانوان از جمله شوراهاي اسلامي شهر و روستا، دهياران، بخشداران، خبرنگاران، جامعه ورزش زنان استان،تسهيلگران و کارآفرينان زن و فعالين حوزه اجتماعي در اين کارگاه‌ها، اظهار کرد: افزايش توانمندي بانوان در زمينه ارتباطات سازماني و آشنايي با برنامه‌هاي توسعه، از اهداف برگزاري اين کارگاه  آموزشي بوده است.
فاطمه دوستي، مديرکل امور بانوان و خانواده استانداري نيز با شروع اين کارگاه آموزشي اظهار داشت: توان‌افزايي زنان و بانوان از ابتداي دولت يازدهم در اولويت قرار گرفته است. خانم دوستي با اشاره به اهميت آموزش زنان در جامعه و ارتقاء مهارت‌هاي فردي و اجتماعي زنان گفت: زنان در همه عرصه‌ها و سطوح جامعه منشاء اثر هستند و با آموزش بانوان، جامعه مورد آموزش قرار خواهد گرفت. خانم دوستي بر استمرار آموزش‌هاي گروه مخاطب زنان تأکيد کرد و افزود:  براي پيشرفت در مسير توسعه و ايجاد اشتغال پايدار اين قشر از جامعه، بايد باور زنان نسبت به خودشان و نگرش جامعه به آنها را تغيير دهيم.
شايان ذکر است در اجراي کارگاه‌هاي آموزشي توان‌افزايي فعالين زن استان از تاريخ هشتم تا يازدهم بهمن ماه 96، علاوه بر اداره کل امور بانوان و خانواده استانداري و جهاد دانشگاهي، اداره کل آموزش و پرورش استان، اداره کل ورزش و جوانان استان و سازمان جهاد کشاورزي نيز همکاري داشته اند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
971
دیروز
3207
هفته
13769
کل
468592
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038