آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 319149
اعلام آمادگي دانشگاه جامع علمي کاربردي چهارمحال و بختياري براي همکاري در طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي
تاریخ انتشار : 1396/12/22
اعلام آمادگي دانشگاه جامع علمي کاربردي چهارمحال و بختياري براي همکاري در طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، در نشستي که روز دوشنبه 21 اسفندماه برگزار گرديد، دانشگاه جامع علمي کاربردي استان همکاري خود را در طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي استان که توسط جهاد دانشگاهي در حال انجام است، اعلام کرد.
رييس دانشگاه جامع علمي کاربردي استان ورود جهاد دانشگاهي به رفع معضل بيکاري در کشور و نيز در استان را مايه خرسندي دانست و گفت: جهاد دانشگاهي با توجه به پتانسيل عظيم کشوري و نيز زمينه‌هاي فراهم شده در استان، نهادي انقلابي است که در سطح کلان در حال خدمت رساني وانجام ماموريت‌هاي خود است.
براتي گفت: دانشگاه جامع علمي کاربردي به عنوان دانشگاه مهارتي کشور، آمادگي اين را دارد که در طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي با جهاد دانشگاهي همکاري کند.
وي گفت: وجود مراکز  آموزشي که کاملا مهارتي در حوزه آموزش و اشتغال در سطح استان در حال فعاليت هستند اين امکان را براي آموزش، پشتيباني و مهارت آموزي متقاضيان مشاغل خانگي مي دهد و شايد اين کمترين کاري باشد که مي‌توان در حمايت از طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي و رفع معضل بيکاري برداشت.
رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري نيز در اين نشست ضمن تشکر از توجه رئيس دانشگاه جامع علمي کاربردي به مشکلات استان و معضل بيکاري از آمادگي دانشگاه جامع علمي کاربردي در همکاري با طرح استقبال کرد و گفت: مراکز علمي کاربردي به دليل  آموزش در محل واقعي کار اين پتانسيل را دارند که به عنوان تسهيل گر و مشاور در طرح الگوي نوين مشاغل خانگي استان تاثير گزار باشد.
خليلي نهاد‌هاي ماموريتي را پيشتاز توسعه دانست و گفت: اگر دانشگاه پيشتاز توسعه باشد، يقيناً ديگر دستگاه‌ها نيز در مسير توسعه قرار خواهند گرفت، توسعه در استان با عملکرد ميسر مي‌شود و بايد به ترويج توسعه دانش بنيان و پژوهش بنيان کمک کرد.
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
671
دیروز
2964
هفته
12278
کل
369853
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038