آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 329152
رييس جهاد دانشگاهي استان: طرح احيا و تعادل‌بخشي منابع آب و داناب در چهارمحال و بختياري اجرايي مي‌شود
تاریخ انتشار : 1396/12/28رييس جهاد دانشگاهي استان: طرح احيا و تعادل‌بخشي منابع آب و داناب در چهارمحال و بختياري اجرايي مي‌شود
 
رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري گفت: طرح احيا و تعادل‌بخشي منابع آب و داناب با هدف توسعه فرهنگ مصرف صحيح آب با مشارکت جهاد دانشگاهي و آب منطقه‌اي چهارمحال و بختياري در استان اجرا مي‌شود. وحيد خليلي در گفت و گو با خبرنگار ايسنا – منطقه چهارمحال و بختياري - با اشاره به ماهيت ذاتي جهاد دانشگاهي که نهاد علمي و دانشگاهي است، خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهي با توجه به وظايف و ماموريت‌هاي ويژه که در حوزه فرهنگي، تحقيقاتي، آموزش و پژوهش و فعاليت در عرصه‌هاي فرهنگ‌سازي و رسانه داشته است به عنوان متولي و مجري برگزاري طرح احيا و تعادل بخشي منابع آب و طرح دانش آموزي نجاتِ آب (داناب) انجام وظيفه خواهد کرد.
رئيس جهاد دانشگاهي استان ادامه داد: با ارزيابي‌هاي انجام گرفته از جهاد دانشگاهي در چند استان کشور، اين نهاد به خوبي توانسته است با بهره گيري از پتانسيل و ظرفيت‌هاي نيروي انساني و دانشجويي که در اختيار دارد اين طرح را اجرا کند.
وي تصريح کرد: جهاد دانشگاهي با برگزاري نشست‌ها، آمادگي خود را در خصوص اجرايي و عملياتي کردن طرح احيا و تعادل‌بخشي منابع آب در استان اعلام کرده است که در چند بخش اطلاع‌رساني، نظرسنجي و آموزشي اجرايي خواهد شد.
خليلي يادآور شد: يکي از نکات اصلي براي عملياتي شدن اين طرح، فرهنگ سازي مديريت آب است که اميد است بتوان با نشست‌هايي که با اصحاب رسانه، دانشگاهيان و نخبگان جامعه برگزار مي‌شود، به اهداف کلي اجراي اين طرح دست يافت.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
687
دیروز
2964
هفته
12278
کل
369869
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038