آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 329159
رئيس جهاد دانشگاهي استان خبر داد:
آغاز ثبت‌نام دوره تخصصي تربيت مبلغين در چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/02/03

رئيس جهاد دانشگاهي استان خبر داد:
آغاز ثبت‌نام دوره تخصصي تربيت مبلغين در چهارمحال و بختياري

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، وحيد خليلي با اعلام اين خبر، گفت: اين دوره ويژه طلاب و دانش‌آموختگان حوزوي و دانشگاهي در رشته‌هاي مرتبط و ساير بانوان علاقه‌مند و توانمند ازجمله مداحان اهل‌بيت (ع) است و باهدف ارتقاي مهارت‌هاي تبليغي و به‌روزرساني مبلغين ديني برگزار مي‌شود.
رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري افزود: دوره تخصصي تربيت مبلغين به همت معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي استان و با مجوز و نظارت سازمان قرآني دانشگاهيان کشور در استان برگزار مي‌شود.
وي مهارت‌هاي قرآني(روخواني و تجويد، تفسير و ...)، مهارت‌هاي زندگي و فرزند پروري، احکام، اخلاق و عقايد اسلامي و مداحي، فن خطابه و سخنوري را ازجمله سرفصل‌هاي مهم دوره تخصصي تربيت مبلغين برشمرد.
خليلي آخرين‌مهلت ثبت‌نام در اين دوره را ۳۰ ارديبهشت‌ماه جاري خواند و اظهار کرد: در پايان دوره به شرکت‌کنندگان گواهي معتبر آموزشي اعطا مي‌شود.
وي عنوان کرد:مدت‌زمان اين دوره ۲۰۰ ساعت و چهار ترم آموزشي است که هر ترم ۵۰ ساعت پيش‌بيني‌شده است.
خليلي اضافه کرد: علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام به معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي استان(واقع در دانشگاه شهرکرد، جنب دانشکده منابع طبيعي) مراجعه يا با شماره‌هاي ۳۲۳۲۰۰۷۰ و ۳۲۳۲۰۳۲۳ تماس حاصل نمايند.
رئيس جهاد دانشگاهي استان افزود: دستورالعمل و شرايط اين دوره در تارنماي جهاد دانشگاهي استان به نشاني www.jchb.ir موجود است.

 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2417
دیروز
886
هفته
11466
کل
418502
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038