آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 329161
بازديد رييس و کارشناسان جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري از يک کانون بوم‌گردي و موزه صنعت فرخ‌شهر /تصاوير
تاریخ انتشار : 1397/02/05
بازديد رييس و  کارشناسان جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري از يک کانون بوم‌گردي و موزه صنعت فرخ‌شهر

به گزارش روابط عمومي جهاد د انشگاهي چهارمحال و بختياري، وحيد خليلي پنجم ارديبهشت ماه در بازديد از موزۀ صنعت فرخ‌شهر، با اشاره به لزوم معرفي همه ظرفيت‌هاي گردشگرپذير استان گفت: لازم است در کنار معرفي جاذبه‌هاي طبيعي استان، ظرفيت‌ها و پيشينۀ کارآفريني و توليدابزار استان هم به نمايش داده شود که موزۀ صنعت فرخ‌شهر نماد بارز اين امر است.
رئيس جهاد دانشگاهي استان با اشاره به اقدامات اوليه براي راه‌‎اندازي مرکز تخصصي گردشگري در جهاد دانشگاهي استان، اظهار کرد: استان داراي ظرفيت  طبيعت‌گردي و گردشگري فراوان است که بايد به درستي از اين مزيت استاني بهره برد.
وي افزود: دو پيش‌رويداد استارت‌آپ گردشگري استان در سال گذشته با حضور عباس برزگر و عرفان فکري، دو فعال عرصه گردشگري کشور برگزار شد و رويداد اصلي آن با هدف پيوند بين ايده‌پردازان و سرمايه‌گذارن بخش گردشگري استان در آينده برگزار خواهد شد.
خليلي با تاکيد بر اينکه معرفي نقاط گردشگري، ظرفيت‌ها و جاذبه‌هاي گردشگري استان از اهدافي است که جهاد دانشگاهي آن را دنبال مي‌کند، افزود: براي اين منظور اقدامات اوليه براي راه‌اندازي مرکز تخصصي گردشگري و فناوري‌هاي نوين مربوطه در جهاد دانشگاهي استان انجام شده است.
وي تصريح کرد: مرکز گردشگري دانشگاه علم و فرهنگ تهران و ديگر مراکز تحقيقاتي جهاد دانشگاهي کشور پشتيبانان خوبي براي انجام طرح‌هاي گردشگري جهاد دانشگاهي در استان هستند.
وي خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهي با اجراي الگوي طرح‌نوين مشاغل خانگي در استان و توسعه فعاليت‌هاي خويش در حوزه  گردشگري در تلاش است تا قدم موثري براي ايجاد اشتغال در استان بردارد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2371
دیروز
886
هفته
11466
کل
418456
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038