آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 329162
رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري اعلام کرد:
حضور 96 تيم از دانشجويان چهارمحال و بختياري در هفتمين دوره از مسابقات مناظره دانشجويي
تاریخ انتشار : 1397/02/11

رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري اعلام کرد:

حضور 96 تيم از دانشجويان چهارمحال و بختياري در هفتمين دوره از مسابقات مناظره دانشجويي

رييس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري از حضور 96 تيم از دانشجويان دانشگاه‌ها و مراکز آموزشي سراسر استان در مرحله استاني هفتمين دوره از مسابقات مناظره دانشجويي خبر داد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، وحيد خليلي با اعلام اين خبر، مناظره ها را رويدادي فرهنگي-علمي عنوان کرد و گفت: چهارمحال و بختياري در دوره ششم مرحلۀ استاني رتبه نخست کشوري را از نظر تعداد شرکت کننده کسب کرده است و در اين دوره نيز دانشجويان از اين مسابقات به شکل بي سابقه اي استقبال کردند.
وي با بيان اينکه هدف از برگزاري مناظرات و ديگر فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي در حوزه‌هاي پژوهشي، فرهنگي، آموزش‌هاي کوتاه‎مدت و بلندمدت و اشتغال ، کمک به ابعاد مختلف توسعه‌يافتگي است، اظهار کرد: در اين دوره از مناظرات ، استانداري و شوراي فرهنگ عمومي حمايت و مساعدت اثرگذار داشته اند و نقش دانشگاه ها نيز بسيار پررنگ بوده است.
خليلي با بيان اينکه گفت و گو حلقه مفقوده مقوله ارتباطي در جامعه است گفت: وظيفه اصلي دانشگاه تعميق و ترويج باور گفت و گو است.
رئيس جهاد دانشگاهي استان خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در مناظرات در صدر کساني هستند که به فرهنگ گفت و گو لبيک گفتند و مي‌توانند تاثير بسياري بر فرهنگ جامعه داشته باشند.
وي با اشاره به اينکه مسابقات مناظره رويداد فرهنگي تأثيرگذار و فرصتي مغتنم براي يادگيري به شمار مي‌رود، افزود: دانشجويان با شرکت در اين مسابقات مي‌توانند منطق و استدلال، مهارت‌هاي ارتباطي و فن بيان و سخنراني را تمرين کرده و در موضوع انتخابي خود اطلاعات کامل و جامعي را گردآوري و ارائه کنند.
لازم به ذکر است، آيين افتتاح مرحله استاني هفتمين دوره از مسابقات مناظره دانشجويي با حضور 96تيم از دانشجويان دانشگاهها و مراکز آموزشي و همچنين مسئولين استان در 16 ارديبهشت‌ماه در سالن فارابي ، دانشکده علوم پايه دانشگاه شهرکرد برگزار مي‌شود.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2500
دیروز
886
هفته
11466
کل
418585
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038