آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 329165
حضور معاون هماهنگي و امور مجلس جهاد دانشگاهي در چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/02/17
حضور معاون هماهنگي و امور مجلس جهاد دانشگاهي در چهارمحال و بختياري
معاون هماهنگي و امور مجلس به همراه مديرکل امور واحدها، پژوهشکده‌ها و سازمان‌هاي جهاد دانشگاهي کشور از جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري ديدار کرد.


به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، دکتر خليلي، رئيس جهاد دانشگاهي استان، در بازديد معاون هماهنگي و امور مجلس از جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، عملکرد سه ساله جهاددانشگاهي استان را تشريح کرد.
وي در ادامه افزود: طي اين سال ها جهاد دانشگاهي استان توانسته تعامل بسيار خوبي را با مردم، دانشجويان و دستگاه‌هاي مختلف استاني برقرار نمايد که افزايش چشمگير فراگيران آزاد و کارکنان محترم دولت، حضور بي نظير دانشجويان در مسابقات مناظرات دانشجويي، استقبال مشاوران مشاغل خانگي و افزايش چندبرابري قراردادهاي پژوهشي، بيانگر اين موضوع است.
خليلي افزايش تعداد فراگيران مراکز آموزشي کوتاه مدت از 9 هزار نفر در سال 93 به 17 هزار نفر در سال 96، افزايش تعداد تيم‌هاي شرکت کننده در مسابقات ملي مناظرات دانشجويي به 96 تيم در سال جاري، ارتقاء رتبه پژوهشي واحد در ميان واحدهاي جهاد دانشگاهي از رتبه 30 به رتبه ششم در سال 96 و دريافت 113 نمونه توسط نمايندگي بانک خون رويان در سال گذشته و ابتداي امسال را از جمله اقدامات شاخص جهاد دانشگاهي استان عنوان کرد.
وي با اشاره به اينکه طرح ملي الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي استان به جهاد دانشگاهي محول شده است، تصريح کرد: در اين طرح 180 نفر به عنوان تسهيلگر در استان ثبت نام کرده اند که اين نشان دهنده حمايت و اعتماد مردم به جهاد دانشگاهي بوده است.
در ادامه دکتر شريفي زاده، ضمن تقدير از کارهاي صورت گرفته بر ادامه راه انتخاب شده توسط جهاد دانشگاهي در استان تاکيد کرد.
وي بر حفظ روحيه جهادي در جهاد دانشگاهي تاکيد کرد و گفت: تاکنون اين نهاد توانسته با روحيه جهادي به فعاليت‌هاي خود بيش از پيش ادامه دهد که بايد تلاش‌هاي بسياري صورت گيرد تا اين روحيه حفظ و تقويت شود.
شريفي‌زاده با اشاره به مطلوب بودن تعاملات اين نهاد با مسئولان استاني، تصريح کرد: خوشبختانه فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري در تمام حوزه‌ها روبه رشد است که اميدوارماين روند پيشرفت ادامه يابد.
وي بر گسترش تقويت فعاليت‌هاي حوزه گردشگري، محيط زيست و صنعت جوش تاکيد کرد و ادامه داد: اين نهاد در کشور در بسياري از حوزه‌ها ورود پيدا کرده و به موفقيت هاي بزرگي دست يافته است که لازم است با توجه به  پتانسيل جهاد دانشگاهي، مشکلات استان نيز رصد و با کار جهادگرانه و نوآورانه نيازها و مزيت هاي استاني در زمينه هاي فرهنگي، آموزشي، تحقيقاتي و اشتغال رفع گردد که الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي و مراکز پژوهشي از جمله طرح هايي است که مي تواند به رفع مشکلات استاني کمک شاياني کند.
شريفي زاده در ادامه نشست اختصاصي با حوزۀ پژوهشي واحد، گفت: لازم است اقدامات بسياري در حوزه پژوهشي جهاد دانشگاهي استان صورت گيرد تا به حل مشکلات واقعي بر سر راه توسعه استان کمک شود.
در ادامه معاون هماهنگي و امور مجلس به همراه مديرکل امور واحدها، پژوهشکده‌ها و سازمان‌هاي جهاد دانشگاهي کشوربا رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ديدار و در خصوص همکاري هاي دو جانبه در قالب انعقاد تفاهم نامه سه جانبه ميان جهاد دانشگاهي استان، استانداري و سازمان مديريت و برنامه ريزي بحث و بررسي صورت گرفت.
در اين ديدار رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان بيان کرد: جهاد دانشگاهي به عنوان نهاد علمي، پژوهشي و تحقيقاتي مي تواند به عنوان بازوي کمک کننده در جهت پيشبرد اهداف سازماني و مسائل استاني و همچنين گره گشاي مشکلات استان باشد.
در اين ديدار شريفي زاده اظهار کرد: لازم است براي اجراي برنامه ها، نيازهاي استان شناسايي شوند تا مطابق با نيازها تصميم گيري صورت گيرد، که در اين ميان جهاد دانشگاهي مي تواند با ايجاد کار ويژه، اثر گذاري مجموعه را در توسعه استان نشان دهد. 
 وي ضمن ابراز خرسندي از اقدامات صورت گرفته توسط جهاد دانشگاهي در استان و همچنين تعاملات بين سازماني،  گفت: در تمام سال ها  جهاد دانشگاهي سعي داشته تا با تعهد و اخلاقمندي همواره حرف برتر را به ميدان بياورد.
وي خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهي در سراسر کشور داراي هفت هزار پژوهشگرو کارشناس خبره در حوزه هاي مختلف است که مي توانند در جهت رفع مسائل و مشکلات استان، ياري گر باشند.
در ادامه بازديد معاون هماهنگي و امور مجلس به همراه مديرکل امور واحدها، پژوهشکده‌ها و سازمان‌هاي جهاد دانشگاهي کشور ازفاز دوم ساختمان در حال احداث واحد ديدار و در خصوص تکميل پروژه و مساعدت دفتر مرکزي اعلام آمادگي کرد، همچنين از مراکز آموزشي کوتاه مدت ( شماره 1 و 2 شهرکرد، بروجن و سامان)، معاونت فرهنگي مستقر در دانشگاه شهرکرد نيز بازديد به عمل آمد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2492
دیروز
886
هفته
11466
کل
418577
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038