آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 329169
پيام رييس جهاددانشگاهي به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي
تاریخ انتشار : 1397/02/26
دکتر سيد حميدرضا طيبي رييس جهاددانشگاهي به مناسبت فرارسيدن بيست و هفتم ارديبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومي پيامي صادر و بر به روزرساني و توسعه روابط عمومي شبکه‌اي براي رسيدن به اعتماد تاکيد کرد.پيام رييس جهاددانشگاهي به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي


به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي، متن پيام به شرح زير است:

 
                                                                                بسم الله الرحمن الرحيم

اگرچه مداخلات فناوري در حوزه ارتباطات روز به روز بيشتر مي‌شود به طوري که حتي در زمينه طراحي سيستم‌هاي پيش بيني کننده رفتارهاي مخاطبان از طريق دسترسي ماشين و هوش مصنوعي به چکيده شخصيت آن ها و يافتن پاسخ احتمالي شان به محرک‌هاي مختلف آينده گام‌هاي مهمي برداشته شده است اما ساختار ارتباطي کنوني در ازاي اين مرحله از بلوغ، به راحتي دستاوردهاي سنتي خود را از دست داده است؛ اخبار و اطلاعات ناقص، دستکاري شده و بدتر از همه جعلي و ساختگي که از آن به Fakenews تعبير مي‌شود به وفور توليد و منتشر مي‌شوند.
براي حرکت صحيح در اين فضا لازم است دست اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومي، اصل رفتار منصفانه و همراه با صداقت را با دانش روز تلفيق کنند تا محصول ارزشمندي به نام اعتماد را برداشت کنند. اين امر در يک سازمان با توجه به گستردگي زياد اطلاعات جز با ايجاد، به روزرساني و توسعه روابط عمومي شبکه‌اي امکان پذير نيست. جهاددانشگاهي نيز بعنوان يک مجموعه علمي – فرهنگي پيشرو از اين قاعده مستثني نيست فلذا بايد برنامه ريزي منسجم و دقيقي در باب حوزه نرم افزاري روابط عمومي اين نهاد صورت پذيرد.
تلاش‌هاي ارزشمند کنوني مديران روابط عمومي‌ مجموعه‌هاي سازماني اين نهاد، در کنار زحمات رابطان خبري، طراحان و مجريان هنري و فعالان و دست اندرکاران نشر الکترونيکي و چاپي قابل تقدير است و همان طور که ذکر شد با برنامه ريزي و مرور دوباره سرفصل‌هاي کاري به ويژه معرفي هدفمند توانمندي ها و دستاوردهاي جهاددانشگاهي و شناخته شدن روابط عمومي‌ها به عنوان بازوان حرفه‌اي همکار با بخش‌هاي پژوهشي، فرهنگي، آموزشي و تجاري سازي، ثمرات خوبي خواهد داشت.
روز جهاني ارتباطات که در کشورمان با عنوان روز ارتباطات و روابط عمومي شناخته مي‌شود بهانه‌اي است براي سنجش و ارزيابي راه‌هاي رفته و تصميم‌سازي براي آينده‌اي بهتر از قبل.
من به نوبه خود اين روز را به همه همکاران جهادگر در بخش‌هاي مرتبط اين حوزه تبريک مي‌گويم و توفيق آنان براي دستيابي به اهداف و آرمان‌هاي والا از خداوند متعال مسألت مي‌نمايم.


                                                                                                                 حميدرضا طيبي
                                                                                                             رييس جهاددانشگاهي

                                                                                                                   1397/2/26
 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2443
دیروز
886
هفته
11466
کل
418528
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038