آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 329172
راهيابي هشت تيم به فينال مرحله استاني مسابقات مناظره دانشجويان
تاریخ انتشار : 1397/03/02
هشت تيم از دانشگاه‌هاي چهارمحال و بختياري به فينال مرحله استاني مسابقات ملي مناظره دانشجويان ايران راه يافتند.

راهيابي هشت تيم به فينال مرحله استاني مسابقات مناظره دانشجويان

به گزارش  روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري با اشاره به شرکت ۹۶ تيم از دانشگاه‌هاي استان در مرحله استاني هفتمين دوره مسابقات ملي مناظره دانشجويان ايران نشان خواجه نصيرالدين طوسي، گفت: از اين تعداد، هشت تيم به فينال اين مرحله راه يافتند.

وحيد خليلي افزود: اين تيم‌ها شامل مرصاد، آيت الله طالقاني، تلنگر، حرف حساب، اصول گرايان اصلاح طلب و ميتوانيم از دانشگاه شهرکرد، تيم نغمه سبز از دانشگاه پيام نور شهرکرد و تيم علامه از دانشگاه علمي کاربردي شهرکرد هستند.

وي با بيان اينکه فينال اين مسابقات بعد از ماه مبارک رمضان برگزار مي‌شود، اضافه کرد: در اين مرحله، ۳۲ دانشجو شامل ۱۶ دانشجوي دختر و ۱۶ دانشجوي پسر با هم به رقابت مي‌پردازند.

گفتني است: در اين مسابقات، دانشجويان در قالب تيم‌هاي دو نفره با استفاده از مهارت‌هاي ارتباطي و فن‌بيان، به بحث و مناظره پيرامون مسائل مختلف فرهنگي، اجتماعي، علمي و اقتصادي مي‌پردازند و به سوالات مطرح شده از سوي گروه رقيب پاسخ مي‌دهند.

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
881
دیروز
3207
هفته
13769
کل
468502
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038