آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 339187
بازديد رئيس و اعضاي کميسيون آموزش مجلس و استاندار چهارمحال و بختياري از جهاد دانشگاهي استان
تاریخ انتشار : 1397/04/27
بازديد رئيس و اعضاي کميسيون آموزش مجلس و استاندار چهارمحال و بختياري از جهاد دانشگاهي استان
اعضاي کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي و استاندار چهارمحال و بختياري از جهاد دانشگاهي استان و دبيرخانه طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي بازديد کردند.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، اين بازديد در نخستين روز از سفر اعضاي کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي به استان، صورت گرفت.
استاندار چهارمحال و بختياري با حضور در دبيرخانه طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي اين طرح و نيز ايجاد دو هزار فرصت شغلي در استان را مطلوب دانست و حمايت استانداري از طرح را اعلام کرد.
رئيس جهاد دانشگاهي استان نيز در اين بازديد ضمن تشريح طرح الگوي توسعه نوين مشاغل خانگي اظهار کرد: طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي به جهاد دانشگاهي محول شده که به صورت پايلوت در 9 استان کشور، از جمله چهارمحال و بختياري در حال اجرا است.
خليلي اردلي با بيان اينکه طرح در سه فاز شناسايي مزيت‌ها، توانمندسازي و آموزش و اتصال به بازار اجرا مي‌شود، تصريح کرد: ارائه تسهيلات به تنهايي اشتغالزا نيست و اشتغال پايدار ايجاد نمي‌کند، لذا طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي مي‌تواند در اشتغالزايي پايدار موثر و گامي در رفع معضل بيکاري استان و کشور باشد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2375
دیروز
886
هفته
11466
کل
418460
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038