آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 339190
فرماندار شهرستان بروجن: مشاغل خانگي مي‌تواند در شرايط کنوني در استان و کشور اثرگذار باشد
تاریخ انتشار : 1397/05/03
فرماندار شهرستان بروجن:
مشاغل خانگي مي‌تواند در شرايط کنوني در استان و کشور اثرگذار باشد

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، فرماندار شهرستان بروجن در نشست طرح الگوي نوين مشاغل خانگي يکي از مشاغلي که مي تواند در شرايط کنوني در استان و کشور اثرگذار باشد را مشاغل نوين خانگي دانست.
مسعود ملکي با برشمردن مزيت‌هاي شهرستان بيان کرد: جاي جاي شهرستان بروجن در تمامي زمينه‌ها داراي ظرفيت و پتانسيل بالايي است که نيازمند مديريت صحيح و هدايت نيروي انساني جوياي کار با ارائه آموزش‌هاي لازم به سمت اشتغال است و مزيت‌هاي مختلف مشاغل خانگي که براي شهرستان‌ مشخص شده است مي‌تواند زمينه ساز ايجاد شغل پايدار شود.
فرماندار بروجن به بيان مشکلات پيش روي مشاغل خانگي پرداخت و ابراز کرد: مهم‌ترين دغدغه طرح‌هاي توسعه و ايجاد مشاغل خانگي بعد از مهارت‌آموزي، پشتيباني و فروش تضميني محصولات توليدي است که عدم بازاريابي و فروش محصولات سبب نا اميدي بين متقاضيان مي‌شود.
وي خاطرنشان کرد: بايد همه دستگاه‌هاي شهرستان از همه ظرفيت‌هاي موجود جهت هماهنگي و هم‌افزايي بين بخشي جهت اجرايي شدن طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي تلاش نمايند تا بخش عمده‌اي از معضل بيکاري در استان و کشور رفع شود.
لازم به ذکر است اين طرح در سه فاز شناسايي مزيت‌ها، توانمندسازي و آموزش و اتصال به بازار توسط جهاد دانشگاهي در حال اجرا است و متقاضيان راه‌اندازي کسب و کارهاي خانگي بدون ارائه طرح توجيهي مي‌توانند با مراجعه به آدرس اينترنتي Inhb.co، jchb.irو Inhb.ir در سامانه طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي ثبت نام کنند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2368
دیروز
886
هفته
11466
کل
418453
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038