آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349201
/38 سال با جهاد دانشگاهي/ رئيس دانشگاه جامع علمي کاربردي استان چهارمحال و بختياري: جهاد دانشگاهي مي‌تواند با نگاه عالمانه به حل مسائل جامعه کمک کند
تاریخ انتشار : 1397/05/16 09:29:33

/38 سال با جهاد دانشگاهي/
رئيس دانشگاه جامع علمي کاربردي استان چهارمحال و بختياري:

جهاد دانشگاهي مي‌تواند با نگاه عالمانه به حل مسائل جامعه کمک کند

رئيس دانشگاه جامع علمي کاربردي استان چهارمحال و بختياري گفت: جهاد دانشگاهي با ساختاري که دارد مي‌تواند با نگاه عالمانه به حل مسائل جامعه کمک کند.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، فريد براتي با اشاره به 16 مرداد ماه سالروز تشکيل جهاد دانشگاهي، اظهار کرد: هنر جهاد دانشگاهي شناساندن نيازهاي جامعه به دانشگاه است و در مقاطع محلي نقش خود را به نحوي ايجاد کرده است.
وي افزود: نگاه عالمانه به مسأله توسعه، نيازمند شناسايي و رفع مواضع موجود در اين مسير است و جهاد دانشگاهي با ساختاري که دارد مي‌تواند با نگاه عالمانه به حل مسائل جامعه کمک کند.
براتي در پاسخ به اين سوال که چگونه مي‌توان آباداني استان را با کنکاش عالمانه در مزيت‌هاي استاني در دستور جهاد دانشگاهي قرار داد، تصريح کرد: جهاددانشگاهي بايد در بخش‌هاي توليد و بازرگاني در مناطق محروم سرمايه‌گذاري کند.
وي با اشاره به اينکه تحولات مثبتي در حوزه زيرساخت و برنامه‌ريزي اين نهاد اتفاق افتاده، گفت: جهاد دانشگاهي با ساختاري که دارد در سرمايه‌گذاري و ايجاد انتقال تکنولوژي به مناطق محروم مي‌تواند بسيار موثر باشد.
رئيس دانشگاه جامع علمي کاربردي استان، تاکيد کرد: فراهم کردن زيرساخت لازم براي حضور فارغ التحصيلان دانشگاهي در اتمسفر اقتصادي استان‌ها و در سطح کلان کشور از نتايج تقويت جهاد دانشگاهي در رشد علمي و پژوهشي محسوب مي‌شود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
964
دیروز
3207
هفته
13769
کل
468585
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038