آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349221
برگزاري كارگاه آموزش و مشاورۀ عمومي راه‌اندازي كسب و كارهاي خانگي ويژه متقاضيان توليد مصنوعات نمدي در راستاي طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي
تاریخ انتشار : 1397/06/26
در راستاي اجراي فاز دوم و سوم طرح الگوي‌نوين توسعۀ مشاغل خانگي، كارگاه آموزش و مشاورۀ عمومي راه‌اندازي كسب و كارهاي خانگي ويژه متقاضيان توليد مصنوعات نمدي توسط دبيرخانه طرح در جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري برگزار شد.
برگزاري كارگاه آموزش و مشاورۀ عمومي راه‌اندازي كسب و كارهاي خانگي ويژه متقاضيان توليد مصنوعات نمدي در راستاي طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، 25 شهريور ماه، سيروس رضايي، سرپرست جهاد دانشگاهي استان و مدير طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي در اين کارگاه از برگزاري دوره‌هاي آموزشي تخصصي ويژۀ متقاضيان فعاليت در حوزۀ نمد، خبر داد و اضافه کرد: توليد نمد و به دنبال آن توليد مصنوعات نمدي يکي از پتانسيل‌ها ومزيت‌هاي شاخص شناسايي‌شده در استان مي‌باشد.
رضايي با اشاره به سابقه طولاني استان در توليد نمد گفت:  اين حرفه با سابقه طولاني که در استان دارد بيشتر به صورت سنتي و خام توليد و به بازار عرضه مي‌شد که در اين طرح ما بر آن شديم که بر پايه استفاده از تجربيات قبلي و ايده‌هاي جديد در توليد محصولات نمدي برندهايي را در سطح ملي معرفي کنيم.
وي با اشاره به شناسايي خبرگان و فعالان اين حوزه افزود: رايزني‌ها در بحث همکاري‌هاي آموزشي و مشاوره‌اي با خبرگان و فعالان اين عرصه صورت گرفته است و حاميان آمادگي خود را جهت همکاري با اين طرح در فازهاي دوم وسوم اعلام کرده اند.
لازم به ذکر است،  اين طرح به کارفرمايي و نظارت مستقيم اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعي استان، توسط تيم‌هاي علمي جهاد دانشگاهي در حال اجرا است وکليۀ آموزش‌ها ومشاوره‌هاي مورد نياز در هر رشته شغلي ونيز کمک به بازاريابي وفروش محصولات خانگي براي متقاضيان به صورت کاملا رايگان از طرف اين نهاد صورت مي‌پذيرد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
دبیرخانه مشاغل خانگی
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
مسابقات فرهنگی

آمار سایت
امروز
232
دیروز
2337
هفته
12095
کل
222137
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038