آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349231
تشکيل شوراي امر به معروف و نهي از منکر در جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/07/05 19:11:14
تشکيل شوراي امر به معروف و نهي از منکر در جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري عبدالمحمد سعيدي جانشين دبير ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان چهارمحال و بختياري 4 مهرماه 97 با حضور در جهاد دانشگاهي استان اظهار کرد : امر به معروف و نهي از منکر در جامعه اسلامي از اهميت و جايگاه بسيار بالايي برخور دار است.
جانشين دبير ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان افزود : امر به معروف و نهي از منکر به عنوان مهم ترين عامل اقامه دين و تحقق فرائض و نيکويي ها، بر همه فرائض شرافت و تقدم دارد.
وي افزود : از امتياز هاي امت اسلامي و مهم ترين شاخص دينداري آحاد افراد جامعه اسلامي انجام دو فريضه الهي امر به معروف و نهي از منکر است.
در ادامه سيروس رضايي ، سرپرست جهاد دانشگاهي استان درباره جايگاه امر به معروف و نهي از منکر افزود: امر به معروف و نهي از منکر دو صفت از اوصاف خداوند متعال مي باشند.
وي افزود : خدا آمر به معروف و ناهي از منکر است و وجود مقدس پيامبر اکرم از برترين آمران به معروف و ناهيان از منکرند و همچنين مومنين و مومنات در هر نطقه اي از جهان اسلام آمران به معروفند.
سرپرست جهاد دانشگاهي استان اظهار نمود : امر به معروف و نهي از منکر در ابعاد مختلف فردي ، خانوادگي ، اجتماعي و سازماني آثار و برکات بسيار زيادي دارد.
در پايان جلسه ، احکام سيروس رضايي سرپرست جهاد دانشگاهي استان به عنوان رييس شوراي امر به معروف و نهي از منکر جهاد دانشگاهي استان و ساير اعضاي شورا تقديم گرديد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
277
دیروز
1365
هفته
14017
کل
510127
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038