آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349236
سرپرست دانشگاه شهرکرد:
فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي نقش موثري در پيشرفت استان دارد
تاریخ انتشار : 1397/07/11 08:36:53

سرپرست دانشگاه شهرکرد:

فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي نقش موثري در پيشرفت استان دارد

سرپرست دانشگاه شهرکرد با اشاره به فعاليت‌هاي مختلف جهاد دانشگاهي و اينکه اين فعاليت‌ها نقش موثري در پيشرفت استان دارد، گفت: جهاد دانشگاهي در حوزه‌هاي اشتغال زايي، برگزاري کلاس‌هاي آموزشي کوتاه مدت و کارآفريني در استان نقش به سزايي داشته است. 
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال وبختياري، سعيد کريمي 10 مهرماه در ديدار با معاون هماهنگي و امور مجلس جهاد دانشگاهي با بيان اينکه دانشگاه شهرکرد همواره در کنار جهاد دانشگاهي بوده و اين مجموعه را ياري داده است، اظهار کرد: برگزاري کارگاه هاي آموزشي و استفاده از ظرفيت دانشجويان از مزيت‌هاي همکاري اين دو مجموعه است. 
وي با اشاره به فعاليت‌هاي مختلف جهاد دانشگاهي، اين فعاليت‌ها را گام موثري در پيشرفت استان دانست و عنوان کرد: جهاد دانشگاهي در حوزه‌هاي اشتغال‌‍زايي، برگزاري کلاس‌هاي آموزشي کوتاه مدت و کارآفريني در استان نقش به سزايي داشته است. 
معاون هماهنگي و امور مجلس جهاد دانشگاهي نيز با اشاره به فعاليت‌هاي بي‌شمار جهاد دانشگاهي در سال‌هاي انقلاب، گفت: جهاد دانشگاهي در حوزه‌هاي مختلف فرهنگي و پژوهشي فعاليت‌هاي موثري را در کشور انجام داده که تحسين جهانيان را برانگيخته است. 
وي يکي از مزيت‌هاي مجموعه جهاد دانشگاهي را تکيه بر توانايي خود دانست و خاطرنشان کرد: تنها 20 درصد از بودجه اين مجموعه از دولت تامين مي‌شود و مابقي بودجه با تلاش و همت جهادگران به دست مي‌آيد. 
شريفي‌زاده با اشاره به فعاليت سه پژوهشگاه رويان، ابن سينا و علوم انساني و 23 پژوهشکده در سراسر کشور به همت جهاد دانشگاهي، اظهار کرد: اين مجموعه در راه اندازي پارک‌هاي علم و فناوري نيز موفق بوده و تاکنون سه پارک علم و فناوري احداث کرده است. 
وي با بيان اينکه جهاد دانشگاهي ارتباط خوبي با بدنه دانشگاه‌ها داشته و نهادي از دل دانشگاه است، اظهار کرد: جهاد دانشگاهي سعي کرده است با استفاده از تبديل علم به ثروت مشکلات اشغال را در جامعه برطرف کند. 
سرپرست جهاد دانشگاهي استان نيز در ادامه اين ديدار با معرفي ظرفيت‌هاي جهاد دانشگاهي استان، گفت: خبرگزاري‌هاي ايسنا و ايکنا، مرکز افکارسنجي جهاد دانشگاهي و دوره‌هاي آموزش کوتاه مدت ظرفيت‌هاي موثر اين مجموعه براي همکاري با دانشگاه شهرکرد است. 
سيروس رضايي با اشاره به برگزاري همايش‌ها و سمينارهاي تخصصي در دانشگاه شهرکرد و استفاده از ظرفيت معاونت فرهنگي اين مجموعه در دانشگاه، تصريح کرد: جهاد دانشگاهي آمادگي همکاري با دانشگاه در انجام پژوهش‌هاي مختلف را دارد. 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
995
دیروز
3207
هفته
13769
کل
468616
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038