آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349257
معرفي «گروه اخلاق» هفتمين دوره مسابقات ملي مناظره دانشجويي منطقه غرب کشور
تاریخ انتشار : 1397/07/25 14:58:10

معرفي «گروه اخلاق» هفتمين دوره مسابقات ملي مناظره دانشجويي منطقه غرب کشور

سرپرست جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري از انتخاب تيم «روشنبيري» استان کردستان به عنوان «گروه اخلاق» در مرحله منطقه‌اي هفتمين دوره مسابقات ملي مناظره دانشجويي در غرب کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيروس رضايي با اشاره به اين که رعايت اخلاق و ترويج اخلاق‌‌مداري در مسابقات ملي مناظره دانشجويان ايران از اهميت ويژه‌اي برخوردار بوده است، اظهار کرد: براساس نظر شوراي علمي مسابقات در هر دوره، يک گروه به عنوان گروه اخلاق انتخاب مي‎‌شود.
وي رعايت اخلاق مناظره علمي و احترام به آراء و نظرات مخالف، حفظ حرمت اشخاص، وزانت و متانت ادبي، برقراري ارتباط صحيح، دوري از تعصب و القاء نظرات و عقايد و پرهيز از سوء استفاده و بزرگ نمايي منابع و مآخذ را از جمله معيارهاي مدنظر هيئت داوران برشمرد.
رضايي پايبندي و عمل به کليه قوانين و شرايط مندرج در آيين‌نامه اجرايي مسابقات نظير تعداد نفرات، معرفي سرپرست، ارائه مدارک، نظم در اعلام مواضع و ..، پرهيز از هرگونه عمل خلاف قوانين در حين برگزاري مسابقات نظير جايگزين کردن فردي جديد در گروه، تقلب در زمان برگزاري مسابقه توسط مناظره‌کنندگان و محققان، رعايت نظم جلسات مناظره و ترتيب سخنراني‌ها و ...، پرهيز از هرگونه تقابل فردي با اعضاي گروه‌هاي ديگر، کادر اجرايي مسابقات، اعضاي هيئت داوران و ..، پذيرفتن رأي هيئت داوران به عنوان رأي قطعي و پرهيز از اعتراض و حضور فعال در کليه مسابقات به‌ ويژه گروه‎‌هايي که در مراحل ابتدايي حذف خواهند شد را از ديگر معيارهاي انتخاب گروه اخلاق عنوان کرد.
وي انتخاب تيم «روشنبيري» استان کردستان را به معني نفي امتياز تيم‌هاي ديگر ندانست و تاکيد کرد: انتخاب اين تيم به نسبت عملکرد تيم‌هاي ديگر بوده و در راستاي فرهنگ سازي و نهادينه شدن اخلاق در مسابقه هاي مناظره است.
رضايي در پايان با تقدير از تيم «روشنبيري» کردستان به صورت ويژه به دليل رعايت اخلاق مناظره، از همه تيم‌هايي که در اين مسابقات با رعايت اخلاق، شرايط را براي برگزار شدن موفقيت آميز اين مسابقات فراهم کردند، تشکر کرد.
گفتني است مرحله منطقه‌اي هفتمين دوره مسابقات ملي مناظره دانشجويي منطقه غرب کشور از 22 تا 24 مهرماه جاري با حضور 9 استان غرب کشور و به ميزباني جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2436
دیروز
886
هفته
11466
کل
418521
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038