آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349260
برگزاري دهمين نشست کارگروه قرآن و فضازي مجازي در جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/08/01 08:11:14
برگزاري دهمين نشست کارگروه قرآن و فضازي مجازي در جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري
سرپرست جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري از برگزاري دهمين نشست کارگروه تخصصي قرآن و فضازي مجازي با حضور اعضاي اين کارگروه در جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري خبر داد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيروس رضايي، با اعلام اين خبر افزود: در اين نشست راهکارهاي عملياتي کردن اقدامات پيش بيني شده در سند راهبردي توسعه فرهنگ قرآني استان بررسي و مقرر شد براي تسريع در انجام امور و هماهنگي لازم بين دستگاه‌هاي اجرايي و فرهنگي و رفع چالش‌ها و موانع موجود از جمله نبود منابع مالي براي تحقق اهداف بخش فضاي مجازي سند راهبردي توسعه قرآني استان، در نشست آتي شوراي هماهنگي و توسعه فعاليت‌هاي قرآني استان اين مسائل مطرح شود تا در اين زمينه چاره‌انديشي اساسي صورت پذيرد و نيز نشستي به صورت جداگانه با مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي و دبير شوراي قرآني استان برگزار شود.
سرپرست جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري افزود: در دهمين نشست کارگروه قرآن و فضاي مجازي مقرر شد، آقاي يگانگي، مسئول سازمان سراج استان، طرح نامه عملياتي براي راه اندازي دبيرخانه توليد محتواي قرآني را تهيه و در جلسه آتي کارگروه ارائه نمايد.
مسئول کارگروه قرآن و فضاي مجازي استان بيان کرد: ديدگاه اعضاي کارگروه اين است که با توجه به حساسيت شرايط کنوني که دشمن سرمايه گذاري زيادي روي فضاي مجازي کرده است، صرف کمبود بودجه و مسائل مالي، نبايد مانع پيگيري و انجام امور قرآني شود و بايد ضمن تلاش براي جذب اعتبارات استاني و ملي، با روحيه جهادي، کارها را پيش ببريم.
يادآوري مي شود اين نشست، صبح شنبه 28 مهرماه جاري در جهاددانشگاهي استان برگزار شد.

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2392
دیروز
886
هفته
11466
کل
418477
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038