آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349268
تفاهم‎‌نامه همکاري ميان جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و دبيرخانه کانون‌هاي مساجد استان منعقد شد
تاریخ انتشار : 1397/08/13
تفاهم‌نامه همکاري ميان جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و دبيرخانه هيئت هماهنگي و نظارت بر کانون‌هاي فرهنگي مساجد استان منعقد شد.

تفاهم‎‌نامه همکاري ميان جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري و دبيرخانه کانون‌هاي مساجد استان منعقد شد


به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيروس رضايي 13 آبان ماه در اين آيين، با اشاره به فعاليت جهاد دانشگاهي در سه معاونت پژوهشي، آموزشي و فرهنگي اظهار کرد: مهمترين وظيفه جهاد دانشگاهي اين است که با به دست آوردن نيازهاي فرهنگي، آموزشي و تحقيقاتي، اقدام کاربردي و موردنياز ارائه کند.
سرپرست جهاد دانشگاهي استان همکاري مشترک در راستاي اجراي برنامه‌ها، همايش‌ها و دوره‌هاي آموزشي در طول سال و به ويژه در طرح غني‌سازي اوقات فراغت تابستان کانون‌ها، استفاده از ظرفيت علمي جهاددانشگاهي براي انجام پروژه‌هاي تحقيقاتي و پژوهشي با در نظر گرفتن ضوابط و فرآيند تصويب آن‌ها و ايجاد زمينه براي استفاده از ظرفيت دانشجويان در فعاليت کانون‌هاي مساجد را از جمله زمينه‌هاي همکاري اين دو دستگاه برشمرد.
رضايي همکاري و تعامل در زمينه‌هاي علمي پژوهشي با رويکردهاي فرهنگ، هنر و مسجد، اعلام فراخوان برنامه‌ها و جشنواره‌ها و مسابقات فرهنگي و قرآني را از ديگر اهداف انعقاد تفاهم‌نامه همکاري دبيرخانه کانون مساجد با جهاد دانشگاهي عنوان کرد.
سرپرست دبيرخانه هيئت هماهنگي و نظارت بر کانون‌هاي فرهنگي مساجد استان نيز اظهار کرد:  اين تفاهم‌نامه همکاري به منظور کمک به تحقق اهداف کانون‎هاي فرهنگي هنري مساجد و لزوم توجه به کانون‌ها منعقد شده است.
محمدرضا مظاهري خاطرنشان کرد: توسعه همکاري ۲ جانبه، ارتقاي مشارکت در زمينه هاي فرهنگي، آموزشي و پژوهشي و نيل به اهداف مشترک با عنايت به ظرفيت هاي متعالي در دستگاه هاي طرف تفاهم از ديگر اهداف انعقاد تفاهم نامه با جهاد دانشگاهي است.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
2370
دیروز
886
هفته
11466
کل
418455
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038