آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349296
تشريح فعاليت هاي چهل ساله جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/09/15
سرپرست جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري فعاليت‌هاي اين مجموعه در چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي را تشريح کرد.

تشريح فعاليت هاي چهل ساله جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيروس رضايي، سرپرست جهاد دانشگاهي استان، روز گذشته ۱۴ آذرماه در جلسه معارف مديران استان که با حضور مديران دستگاه‌هاي اجرايي استان در دفتر امام جمعه شهرکرد برگزار شد، با اشاره به اينکه اين واحد استاني از سال ۸۱ فعاليت خود را به عنوان يک واحد مستقل آغاز کرد، گفت: اين مجموعه با چهار معاونت فرهنگي، آموزشي، پژوهش و فناوري و پشتيباني در حال خدمت‌رساني به مردم استان است.
وي افزود: تاکنون بيش از سه هزار برنامه فرهنگي شامل جشنواره‌هاي دانشگاهي، منطقه‌اي، استاني و سراسري، همايش، اردوهاي فرهنگي آموزشي، نشست‌ها، کارگاه‌ها، دوره‌هاي آموزشي و مسابقات فرهنگي در جهاد دانشگاهي استان برگزار شده است.
سرپرست جهاد دانشگاهي استان شعبه فعاليت‌هاي قرآني دانشگاهيان، مرکز فرهنگي دانشجويي امام، ولايت فقيه و انقلاب اسلامي، شعبه مرکز گردشگري علمي فرهنگي دانشجويان ايران، شعبه سازمان دانشجويان، خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، خبرگزاري بين‌المللي قرآن(ايکنا)، مرکز افکار سنجي دانشجويان ايران(ايسپا)، شعبه سازمان انتشارات و مرکز توليد محصولات و خدمات فرهنگي-هنري را مهم‌ترين مراکز، سازمان‌ها و شعب فعال حوزه فرهنگي جهاد دانشگاهي استان برشمرد.
رضايي با اشاره به انجام طرح‌هاي مطالعاتي به صورت کارفرمايي با ادارات و شرکت‌هاي استان در معاونت پژوهشي جهاد دانشگاهي استان، اظهار کرد: پژوهش و مطالعات حوزه گردشگري، انجام تست‌هاي غيرمخرب در حوزه‌هاي جوش و خوردگي، پژوهش و مطالعات محيط زيست و پسماند، پژوهش و مطالعات حوزه‌هاي علوم انساني و مديريت، پژوهش و مطالعات حوزه‌هاي آسيب‌هاي اجتماعي، مشاوره و انجام امور عمراني، معماري و نقشه‌برداري و بانک ذخيره‌سازي سلول‌هاي بنيادي خون‌بند ناف نوزاد رويان از توانمندهاي اين معاونت است.
سرپرست جهاد دانشگاهي استان با بيان اينکه معاونت پژوهشي داراي سه موافقت کلي مراکز خدمات تخصصي گردشگري، فناوري اطلاعات و جوش و خوردگي است، تصريح کرد: حدود سه هزار مشاوره رايگان حضوري و تلفني و احصاء ۳۰۰ نمونه خون‌بند ناف نوزاد از فعاليت‌هاي بانک ذخيره‌سازي سلول‌هاي بنيادي خون‌بند ناف نوزاد رويان در استان است.
رضايي از برگزاري دوره‌هاي آموزشي کوتاه مدت تخصصي، تخصصي پيشرفته و اشتغال محور در جهاد دانشگاهي استان خبر داد و گفت: تاکنون هفت هزار عنوان دوره آموزش تخصصي در ۱۰ دپارتمان و گروه آموزشي علوم پزشکي و سلامت، کشاورزي و منابع طبيعي، هنر و معماري، علوم انساني، کامپيوتر، فني و مهندسي، زبان‌هاي خارجي، کارآفريني و اشتغال، آموزش‌هاي الکترونيکي و آموزش کارکنان دولت در استان تدوين شده است.
وي با اشاره به فعاليت پنج مرکز آموزش تخصصي کوتاه مدت جهاد دانشگاهي در استان شامل دو مرکز در شهرکرد و يک مرکز در شهرستان‌هاي بروجن، فارسان و سامان، افزود: اين مراکز علاوه بر زبان انگليسي زبان‌هاي فرانسه، آلماني، روسي و عربي را نيز تا عالي‌ترين سطوح آموزش مي‌دهد.
رضايي با اشاره به فعاليت مرکز آموزش علمي کاربردي جهاد دانشگاهي در مقاطع کارداني و کارشناسي، تصريح کرد: تاکنون بيش از دو هزار و ۵۰۰ دانشجو از اين مرکز فارغ‌التحصيل شده و بيش از ۱۰۰ مدرس در مقاطع دکتري و کارشناسي ارشد در اين مرکز تدريس کرده‌اند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
738
دیروز
2592
هفته
13260
کل
419415
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038