آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349300
رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي چهارمحال و بختياري:
ايسنا يک خبرگزاري فعال و پويا است
تاریخ انتشار : 1397/09/17 08:21:56

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي چهارمحال و بختياري:

ايسنا يک خبرگزاري فعال و پويا است

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي چهارمحال و بختياري گفت: خبرگزاري ايسنا در جلسات مختلف حضور فعال دارد به عنوان يک خبرگزاري فعال و پويا عملکرد اين رسانه مطلوب است. 
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، طهمورث الياسي در گفت و گو با خبرنگار ايسنا - منطقه چهارمحال و بختياري – با اشاره به سالروز تاسيس خبرگزاري ايسنا، اظهار کرد: خبرگزاري ايسنا در جلسات مختلف حضور فعال دارد و به عنوان يک خبرگزاري فعال عملکرد اين رسانه مطلوب است. 
وي با بيان اينکه خبرگزاري ايسنا بايد روحيه اميد و نشاط را در جامعه تقويت کند، افزود: گاهي برخي ذهنيت‌ها و بداخلاقي‌ها در برخي رسانه‌ها در انتشار اخبار مشاهده شده که نتيجه آن مايوس کردن جامعه است و نبايد اين گونه باشد. 
الياسي در خصوص فعاليت خبرگزاري ايسنا در حوزه‌هاي گوناگون تصريح کرد: خبرگزاري ايسنا در مباحث اجتماعي و اقتصادي فعاليت مطلوبي دارد و لازم است به موضوعات سياسي بيشتر پرداخته و اطلاع‌رساني و آگاه کردن افکار جامعه در مورد انواع گروه‌هاي سياسي و طرز تفکر آنان را انجام دهد زيرا واقعيت اين است که با يک ديدگاه نمي‌توان کشور را اداره کرد. 
وي اظهار کرد: ايسنا با قدرت، جسارت و با روحيه فعلي خويش، رسالت اطلاع رساني به جامعه را انجام مي‌دهد زيرا اين مهم يک مسئوليت اجتماعي بوده که بر عهده اين خبرگزاري است.  
الياسي با اشاره به روز دانشجو و تبريک به مناسبت اين روز، تاکيد کرد: دانشجو بايد پرتلاش، پرسشگر و اميدوار باشد زيرا آينده کشور بستگي به دانشجويان دارد که چگونه بتوانند مفيد واقع شده و به توسعه و آباداني کمک کنند. 
رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان بيان کرد: دولت بايستي شرايط را براي پيشرفت جامعه دانشجويي که يک قشر جوان، پرنشاط و نيروي محرکه در توسعه کشور هستند، فراهم کند. 
وي گفت: دانشجويان جمعيت قابل توجهي در کشور هستند و يکي از کُنشگران اصلي در جامعه براي ارتقاء توسعه يافتگي محسوب مي‌شوند که مي‌توانند با مطالبات و پرسشگري تلاش‌هاي موثري انجام دهند به نحوي که اگر گروه‌هاي پرقدرت تصميم گيرند در مقابل اين جنبش موثر ايستادگي کنند، منفعل شده و کنار مي‌روند. 
الياسي خاطرنشان کرد: هرگروهي به دنبال اهداف توسعه کشور است بايد به قشر دانشجو و نظام آموزش عالي توجه ويژه‌ داشته باشد که دولت تدبير و اميد اين توجه را دارد و قسمت‌هاي عمده‌اي از امکانات و منابع را به اين سمت برده است و در موضوع اشتغال نيز در چارچوب طرح‌هاي اشتغالزا به اين قشر دانشجو توجه دارد.
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
268
دیروز
1365
هفته
14017
کل
510118
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038