آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349302
نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري: جهاد دانشگاهي ارتباط عميقي ميان دانشگاه و ضرورت‌هاي جامعه برقرار کند
تاریخ انتشار : 1397/09/21 08:23:46

نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري:

جهاد دانشگاهي ارتباط عميقي ميان دانشگاه و ضرورت‌هاي جامعه برقرار کند

 
نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري با بيان اينکه جهاد دانشگاهي بايد با روحيه و نگاه جهادي دانشگاه را به آن جايگاهي که بايد برسد برساند، گفت: جهاد دانشگاهي بايد از ظرفيت دانشگاه استفاده کند و ارتباط عميقي ميان دانشگاه و ضرورت هاي جامعه برقرار کند. 
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، حجت الاسلام و المسلمين محمدعلي نکونام 20 آذرماه در ديدار با اعضاي جهاد دانشگاهي استان که با حضور سرپرست و اعضاي اين نهاد در دفتر امام جمعه شهرکرد برگزار شد، اظهار کرد: اکنون ما در چهل سالگي انقلاب هستيم و همه دستگاه‌ها بايد برنامه‌هاي چهل ساله خود را ارائه دهند که در اين مدت عمر انقلاب چه چيزهايي براي ارئه دادن در محضر جامعه و جهانيان دارند. 
نماينده ولي فقيه در استان با تاکيد بر اينکه ما بايد در چهلمين سالگرد انقلاب براي خودمان و جهانيان حرفي براي گفتن داشته باشيم، تصريح کرد: ما بايد به جهانيان بگوييم که اسلامي که مي‌خواهد فراگير باشد چهل سال آن اينگونه است. 
امام جمعه شهرکرد با اشاره به اينکه جهاد دانشگاهي بايد با نگاه ويژه‌تري دستاوردهاي چهل ساله خود در انقلاب را ارائه دهد، خاطرنشان کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند نام جهاد دانشگاهي مزين به جهاد است و جهاد پيش زمينه برنامه‌ها و فعاليت‌هاي اين مجموعه است. 
وي با بيان اينکه جهاد دانشگاهي بايد با روحيه و نگاه جهادي دانشگاه را به آن جايگاهي که بايد برسد برساند، اضافه کرد: جهاد دانشگاهي بايد از ظرفيت دانشگاه استفاده کند و ارتباط عميقي بين دانشگاه و ضرورت‌هاي جامعه برقرار کند. 
حجت‌الاسلام نکونام دانشگاه را پايه نيازها و ضرورت‌هاي جامعه خواند و ادامه داد: همه ساختارها و پيش نيازها و مطالعاتي که بايد به هم بپيوندند تا نيازي از جامعه برطرف شود در دانشگاه است و جهاد دانشگاهي شکل گرفت تا اين امر را محقق کند. 
وي با تاکيد بر اينکه جامعه بايد از ظرفيت جهاد دانشگاهي استفاده کند ادامه داد: هنگامي که جامعه، دستگاه‌ها، صنايع و شرکت‌ها اين نهاد را به درستي نشناسند تعامل و ارتباطي نيز با آن نخواهند داشت. 
نماينده ولي فقيه در استان با بيان اينکه جهاد دانشگاهي فعاليت‌هاي برجسته، قابل توجه و چشمگيري را انجام داده است که قابل عرضه به جهانيان است و توجه جهانيان را جلب کرده است، گفت: از ظرفيت عظيم جهاد دانشگاهي انتظار بيشتري مي‌رود که تعاملش را با جامعه بيشتر کرده و ارتباط تنگاتنگي با جامعه داشته و خودش را عرضه کند. 
وي با اشاره به اينکه اکنون دنيا عرصه تبليغات و ارتباطات است، تاکيد کرد: جهاد دانشگاهي بايد ظرفيت‌ها و خدمات خود را به جامعه، بازار، صنعت، ادارات و مراکز فرهنگي ارائه دهد تا جامعه نيز با آگاهي از اين ظرفيت‌ها از آن‌ها بهره‌مند شود. 
امام جمعه شهرکرد تصريح کرد: جهاد دانشگاهي مي‌تواند با ارائه فعاليت‌هاي پرجاذبه، نوآور و خلاق خود را به جامعه معرفي کند زيرا ارائه خدمات قابل توجه و برجسته نوعي تبليغ محسوب مي‌شود. 
حجت الاسلام نکونام فعاليت خبرگزاري‌هاي ايکنا و ايسنا در استان را مطلوب دانست و اظهار کرد: اين خبرگزاري‌‎ها در ارائه اخبار مختلف استان تلاشگر هستند که جاي تقدير دارد. 
در ادامه سرپرست جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري با اشاره به ظرفيت‌هاي اين نهاد انقلابي و تشريح فعاليت‌هاي  جهاد دانشگاهي، اظهار کرد:  اين مجموعه در حوزه فرهنگي، آموزشي، پژوهش و فناوري در حال خدمت‌رساني به مردم استان است. 
سيروس رضايي تاکيد کرد: وجود پنج مرکز آموزش تخصصي کوتاه مدت و برگزاري دوره آموزشي مورد نياز جامعه و قشر جوان دانشجو و فارغ التحصيلان از ظرفيت‌هاي آموزشي جهاددانشگاهي استان محسوب مي‌شود.
وي انجام مطالعات پژوهشي  و فعاليت خبرگزاري‌هاي ايسنا و ايکنا، مرکز افکارسنجي، مرکز انتشارات جهاد دانشگاهي و شعبه سازمان دانشجويان را از شاخص‎‌ترين فعاليت‌هاي حوزه‌هاي فرهنگي و پژوهشي اين مجموعه برشمرد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
236
دیروز
1365
هفته
14017
کل
510086
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038