آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349305
حضور فعال جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري در جشنواره و نمايشگاه هفته پژوهش و فناوري
تاریخ انتشار : 1397/09/25
حضور فعال جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري در جشنواره و نمايشگاه هفته پژوهش و فناوري
هفته پژوهش و فناوري با شعار «پژوهش هدفمند، فناوري ارزش آفرين؛ در خدمت توليد ملي» از تاريخ 24 الي 30 آذر ماه در استان چهارمحال و بختياري برگزار شد و جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري با دو غرفه معاونت پژوهش و فناوري واحد و خبرگزاري ايسنا، در اين نمايشگاه حضور پيدا کردند.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، رضايي پژوهش و فناوري را يکي از ماموريت هاي مهم جهاد دانشگاهي عنوان و افزود: جهاد دانشگاهي به عنوان نهاد انقلابي برخواسته از انقلاب پژوهش را اولويت کارهاي خود قرار داده و مراکز پژوهشي معتبري همچون رويان نشان از عزم اين نهاد در پژوهش است.
سرپرست جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري گفت: جهاد دانشگاهي استان در نمايشگاه امسال طرح‌هاي کاربردي اجرا شده و دستاوردهاي خود را در حوزه هاي  فناوري اطلاعات، گردشگري، محيط زيست، افکار سنجي، انتشارات و مشاغل خانگي استان معرفي کرده و در تلاش است تا جهاد دانشگاهي را به عنوان نهاد پويا در زمينه پژوهش و فناوري به استان معرفي کند.
رضايي حضور فعال ايسنا را در اين نمايشگاه عنوان و اظهار نمود: حضور ايسنا در نمايشگاه امسال در کنار شرکت هاي دانش بنيان، نشان از توجه اين نهاد به پژوهش و فناوري است.
 
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
238
دیروز
1365
هفته
14017
کل
510088
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038