آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349354
آغاز آموزش طرح مهارت‌افزايي سربازان وظيفه نيروهاي مسلح در چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1397/12/22 15:35:28

آغاز آموزش طرح مهارت‌افزايي سربازان وظيفه نيروهاي مسلح در چهارمحال و بختياري

معاون آموزشي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري از آغاز آموزش طرح مهارت‌افزايي سربازان وظيفه نيروهاي مسلح در چهارمحال و بختياري خبر داد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيدغلامرضا رضوي با اشاره به اينکه طرح مهارت‌افزايي سربازان وظيفه نيروهاي مسلح با هدف آشنايي سربازان با مهارت‌هاي عمومي حوزه اشتغال و کارآفريني و مهارت‌هاي زندگي برگزار مي‌شود، اظهار کرد: سربازان در اين دوره مهارت‌هاي کابردي را فرا مي‌گيرند.
وي با اشاره به اينکه اين طرح در 80 ساعت آموزشي و در دو فصل مهارت‌هاي زندگي و آشنايي با مهارت‌هاي عمومي حوزه اشتغال و کارآفريني ارائه مي‌شود، افزود: يک‌هزار سرباز وظيفه در استان از اين آموزش‌ها بهره‌مند مي‌شوند.
معاون آموزشي جهاد دانشگاهي استان تصريح کرد: اين طرح فرصتي براي توسعه آموزش‌هاي مهارتي و تسهيل فرآيند اشتغال‌پذيري جوانان طي يک تفاهم نامه ميان وزارت ورزش و جوانان، ستاد نيروهاي مسلح و جهاد دانشگاهي در پنج استان به صورت پايلوت و براي هر استان با سهميه يک‌هزار نفر اجرا مي‌شود.

رضوي خاطرنشان کرد: اين طرح در سراسر استان و شهرستان‌ها در پادگان‌ها و مراکزي که نيروهاي مسلح معرفي مي‌کنند اجرايي مي‌شود.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
921
دیروز
3207
هفته
13769
کل
468542
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038