آیینه ایام
ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349381
کتاب برنامه ريزي و ساماندهي مبلمان شهري در انتشارات جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري منتشر شد
تاریخ انتشار : 1398/02/17
کتاب برنامه ريزي و ساماندهي مبلمان شهري در انتشارات جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري منتشر شد
 
کتاب برنامه ريزي و ساماندهي مبلمان شهري (به همراه نمونه موردي شهرکرد) در سازمان انتشارات جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري منتشر شد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، محمد تقي حسين پور با اعلام اين خبر، اظهار کرد: اثر «برنامه ريزي و ساماندهي مبلمان شهري » توسط مهندس سپيده بويري شمي و دکتر داوود مهدوي تأليف  شده است.
وي افزود: اين كتاب شامل شش فصل است.
سرپرست معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي استان گفت: با گسترش فزاينده شهر نشيني و افزايش جمعيت شهر نشين و مشکلات ناشي از آن ، ايجاد يک فضاي شهري مطلوب، زيبا و آرامش بخش و نيز فراهم آوردن امکاناتي براي رفاه حال شهروندان بيش از پيش ضروري مي نمايد. اين اثر نيز به بررسي ماهيت، مفاهيم، عناصر و دسته بندي مبلمان شهري پرداخته و ضمن واکاوي ادبيات و نظريات مربوطه و اصول و استانداردهاي مبلمان شهري، به تحليل نحوه پراکنش فضايي و برنامه ريزي و ساماندهي صحيح اين مبلمان شهري پرداخته است که مطالعه آن مي تواند براي مديران و برنامه ريزان شهري، پژوهشگران و نويسندگان فعال در اين حوزه مفيد باشد.
حسين پور با بيان اين که انتشارات جهاددانشگاهي به عنوان يکي از معتبرترين موسسات نشر دانشگاهي در ايران، تلاش مي‌کند در کوتاه ترين زمان ممکن آثار دانشگاهيان و اساتيد را به چاپ برساند، تاکيد کرد: انتشارات جهاد دانشگاهي استان در سال 94 راه‌اندازي شده و تمامي اساتيد دانشگاهي و صاحب نظران و مولفان مي‌توانند براي اخذ مشاوره در خصوص مراحل تاليف کتاب و چاپ آثار خود به دفتر انتشارات جهاددانشگاهي استان واقع در دانشگاه شهرکرد- جنب دانشکده منابع طبيعي - معاونت فرهنگي جهاددانشگاهي مراجعه کرده و يا با شماره 32320323 يا 32320070تماس حاصل کنند
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
1009
دیروز
3207
هفته
13769
کل
468630
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038