آیینه ایام

ما را در سروش دنبال کنید
یاران آب در چهارمحال و بختیاری
پژوهش و فناوری


حوزه فعاليت‌هاي واحد


کد مطلب: 349389
راه‌هاي همکاري جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري با دانشگاه علوم پزشکي استان بررسي شد
تاریخ انتشار : 1398/02/28
راه‌هاي همکاري جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري با دانشگاه علوم پزشکي استان بررسي شد
در جلسه اي مشترک با حضور رئيس و معاونان جهاد دانشگاهي استان با رئيس و معاونان دانشگاه علوم پزشکي استان راه‌هاي همکاري مشترک بررسي شد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، سيروس رضايي ضمن تشريح فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي استان، گفت: جهاد دانشگاهي با توان علمي در کشور توانسته است در حوزه‌هاي آموزشي، پژوهشي و پزشکي، به موفقيت‌هاي فراواني دست پيدا کند.
رئيس جهاد دانشگاهي استان مراکز پزشکي جهاد دانشگاهي را از جمله مراکز تخصصي و فوق تخصصي مطرح کشور عنوان و اظهار کرد: جهاد دانشگاهي استان با تکيه بر توان علمي اين نهاد انقلابي آمادگي حضور در حوزه پزشکي استان را دارد و اميدواريم بتوانيم در اين حوزه در کنار دانشگاه علوم پزشکي، گامي موثر در جهت رفع نياز مردم استان برداريم.
رضايي بانک سلول‌هاي بنيادي خون بند‌ناف رويان را يکي از توان‌هاي علمي جهاد دانشگاهي که در استان داراي نمايندگي است عنوان و خواهان همکاري دانشگاه علوم پزشکي در راه اندازي چنين مراکزي با پتانسيل علمي اين نهاد در استان شد.
   سرپرست دانشگاه علوم پزشکي، خدمات بهداشتي و درماني چهارمحال و بختياري نيز در اين جلسه با اشاره به اينکه متاسفانه در کشور در مسائل آموزشي دچار برخي افراط و تفريط ها شده ايم افزود: با تاکيد بر آموزش هاي آکادميك و افزايش كمي آموزش ها از ارتقاء كيفيت آموزش ها باز مانده ايم.
دکتر مجيد شيراني با بيان اينکه جهاد دانشگاهي مي‌تواند برخي از نواقص سيتم آموزشي را برطرف و کمبودها را جبران نمايد افزود: دانشگاه علوم پزشکي در دو حوزه دانشجويان و کارکنان مي تواند از توان و ظرفيت آموزشي جهاد دانشگاهي بهره بگيرد.
وي با تاکيد بر لزوم آموزش و کسب مهارت‌هاي اجتماعي، اقتصادي و سياسي و ... توسط دانشجويان در کنار آموزش‌هاي تئوري افزود: آموزش اين مهارت‌ها نه در توان و نه در حيطه وظايف دانشگاه است اما جهاد دانشگاهي مي‌تواند با ورود به اين عرصه مهارت‌هاي لازم را به دانشجويان ارائه نمايد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد با اشاره به تجربه موفق جهاد دانشگاهي در تربيت کمک پرستار اظهار داشت: در رشته‌هايي همچون کارگزيني وحسابداري محض و كمك دندانپزشك و نيز ساير دوره‌هاي کوتاه‌مدت تخصصي مي‌توان از ظرفيت جهاد دانشگاهي بهره برد.
وي نياز سنجي دقيق را لازمه ايجاد زمينه‌هاي همکاري بيشتر جهاد دانشگاهي و دانشگاه علوم پزشکي دانست و افزود: ارائه پيشنهاد در زمينه همکاري‌هاي پزشکي، ايده خوبي است که از سوي جهاد دانشگاهي پيشنهاد شده است و بايد با بررسي بيشتر اجرايي شود.
شيراني اظهار داشت: جهاد دانشگاهي تجربيات خوبي در زمينه درمان ناباروري و سلول درماني دارد که دانشگاه علوم پزشکي استان مشتاق استفاده از اين تجربيات ارزشمند است و براي کمک به سلامت جامعه از هيچ کوششي دريغ نخواهد كرد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
آموزش‌های کوتاه‌مدت و دانشگاهی


 
دبیرخانه مشاغل خانگی
مسابقات فرهنگی

سامانه ها
اتوماسیون اداری (لینک 1)
اتوماسیون اداری (لینک 2)
آمار سایت
امروز
234
دیروز
1365
هفته
14017
کل
510084
 
 
 
 
تمام حقوق برای :: جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری :: محفوظ است. تلفن تماس: 33380722  -  038   فاکس: 33380316  -  038