تمدید مهلت ثبت‌نام در طرح «دانشجومتدبر قرآن کریم» در چهارمحال‌وبختیاری

۲۰ آبان ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۶ کد : ۱۲۹۸۷ فرهنگی تاپ خبر
سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی چهارمحال‌وبختیاری از تمدید مهلت ثبت‌نام در طرح ملی «دانشجومتدبر قرآن کریم» تا ۲۶ آبان‌ماه در این استان خبر داد.
تمدید مهلت ثبت‌نام در طرح «دانشجومتدبر قرآن کریم» در چهارمحال‌وبختیاری

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، محمدتقی حسین‌پور، با اشاره به ثبت‌نام طرح «دانشجومتدبر قرآن کریم»، اظهار کرد: مهلت ثبت‌نام تا ۲۶ آبان‌ماه در این استان تمدید شده است و ثبت‌نام در این تاریخ به پایان می‌رسد.

وی در تشریح اهداف این طرح ملی که از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور جهاد دانشگاهی و با اعطای گواهی‌نامه معتبر برگزار می‌شود، گفت: عمل به امر قرآن در خصوص تدبر در قرآن، گسترش فرهنگ تدبر در میان دانشجویان، تربیت دانشجویان به عنوان مربی تدبر قرآن، شناسایی دانشجویان علاقمند به تدبر از اهداف مهم این طرح هستند.

حسین‌پور با اشاره به فرایند برگزاری این دوره‌ها، تصریح کرد: دانشجویان در این دوره با اولین سطح از تدبر در قرآن کریم آشنا خواهند شد و پس از آن تدبر سطح دو و سه را گذرانده و در صورت قبولی در آزمون‌های پایانی هر یک از آن‌ها به دوره تربیت مربی تدبر در قرآن کریم دعوت خواهند شد.

وی ادامه داد: قبول‌شدگان سطح یک طی برنامه منسجم تا سطح سه به صورت غیرحضوری آموزش می‌بینند و بعد از آن وارد دوره حضوری تربیت مربی تدبر در قرآن خواهند شد.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی در پایان با بیان اینکه ثبت‌نام به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می‌شود، بیان کرد: دانشجویان علاقمند می‌توانند با مراجعه به دفتر معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واقع در دانشگاه شهرکرد، جنب دانشکده منابع طبیعی و علوم زمین مراجعه برای ثبت‌نام اقدام کنند و یا مشخصات خود را به شماره ۰۹۱۰۳۲۷۷۲۲۶ پیامک کنند.

برای مطالعه جزییات طرح دانشجومتدبر قرآن کریم اینجا را مطالعه کنید.


نظر شما :