رضایی خبر داد:

فعالیت ۸ کانون فرهنگی در جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری

۱۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۳ کد : ۱۵۶۲۹ فرهنگی تاپ خبر
رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال‌ و بختیاری گفت: در حال حاضر ۸ کانون فضای مجازی ، کارآفرینی ، محیط زیست، گردشگری، آسیب‌های اجتماعی، حقوق، فرهنگی-ورزشی و ادبی-هنری با بیش از ۴۰۰ عضو از دانشجویان دانشگاه‌های استان، در جهاد دانشگاهی استان مشغول به فعالیت هستند.
فعالیت ۸ کانون فرهنگی در جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی با اشاره به دیدگاه مقام معظم رهبری در انجام فعالیت جهادی متناسب با نیاز دانشگاهیان در جهاد دانشگاهی، بخش عمده فعالیت‌های فرهنگی جهاد دانشگاهی استان را ناظر به  فعالیت‌های فرهنگی - دانشجویی در سطح دانشگاه‌ها دانست که در سه قالب طرح‌های هماهنگ، سراسری و طرح‌های داخلی توسط کانون‌های فرهنگی دانشجویی شعبه سازمان دانشجویان استان اجرا می‌شوند.
وی ادامه داد: این کانون‌ها متناسب با سلیقه و نیاز دانشجویان ایجاد می‌شوند و در حال حاضر 8 کانون محیط زیست، گردشگری، کارآفرینی، آسیب‌های اجتماعی، حقوق، فضای مجازی، فرهنگی-ورزشی و ادبی-هنری با بیش از 400 عضو از دانشجویان دانشگاه‌های استان، مشغول به فعالیت هستند.
رضایی تصریح کرد: طرح‌های فرهنگی داخلی با همکاری، هم‌اندیشی و مشارکت کانون‌های فرهنگی - دانشجویی و  بر اساس نیاز دانشجویان در قالب‌های متنوعی چون کارگاه، همایش، نشست، اردو، نمایشگاه، اکران فیلم و مسابقه کتابخوانی اجرا می‌شوند.
رئیس جهاد دانشگاهی استان با بیان اینکه این نهاد از فعالیت‌های دانشجویان در حوزه فرهنگی استقبال می‌کند، از عضوگیری در قالب شعبه سازمان دانشجویان استان خبر داد و افزود: دانشجویان متقاضی می‌توانند با مراجعه به دفتر معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واقع در دانشگاه شهرکرد مراجعه کنند و یا در «سامانه سدا» به نشانی studentcity.ir فرم عضویت در سازمان دانشجویان را تکمیل کنند.
رضایی تأکید کرد: سازمان دانشجویان شعبه استان در بین شعب کشور رتبه سوم را از حیث تعداد کانون‌های فرهنگی دانشجویی دارد، همچنین این شعبه در چهارمین گردهمایی مدیران اجرایی شعب سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، رتبه برتر در حوزه جذب مشارکت فعالانه دانشجویان در برنامه‌های فرهنگی در سال تحصیلی 98-1397 را کسب کرد و مورد تقدیر قرار گرفت.
رئیس جهاد دانشگاهی استان با اشاره به مزیت‌ فعالیت‌های فرهنگی دانشجویان در جهاد دانشگاهی از جمله استفاده از تخفیف‌های دانشجویی برای حضور در دوره‌های آموزشی جهاد دانشگاهی، ارودهای زیارتی و سیاحتی و ... بر آمادگی این نهاد برای جذب دانشجویان علاقه‌مند به فعالیت‌های فرهنگی در استان تأکید کرد: دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند برای اطلاع از جزئیات و تکمیل فرم همکاری و عضویت به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واقع در دانشگاه شهرکرد (جنب دانشکده منابع طبیعی) مراجعه کنند و یا با شماره‌های 32320070 و 32320323  تماس بگیرند.


نظر شما :