توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی؛

آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری برگزار شد

۰۳ آبان ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۶ کد : ۲۴۱۰۴ آموزشی تاپ خبر
رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از برگزاری آزمون استخدامی شرکت کار و تامین سازمان تامین اجتماعی توسط جهاد دانشگاهی با رقابت ۵۱۲ نفر خبر داد.
آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی با بیان اینکه شرکت کار و تامین سازمان تامین اجتماعی در نظر داشت به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه‌های مدیریت درمان تامین اجتماعی و ادارات کل بیمه‌ای در سراسر کشور به شکل قرارداد موقت شرکتی اقدام به جذب نیرو کند، اظهار کرد: استخدام در این شرکت در گروه‌های شغلی بهیار، کمک پرستار (بهدار)، متصدی خدمات اداری (ماشین نویس، بایگان و...)، منشی پزشکی، متصدی خدمات داروئی (دارویار)، انباردار، متصدی خدمات عمومی (نگهبان)، متصدی خدمات عمومی (راننده آمبولانس) است.

رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری تعداد نیروی مورد نیاز چهارمحال و بختیاری را ۲۹ نفر عنوان کرد و ادامه داد: از این تعداد ۱۷ نفر را مرد و ۱۰ نفر را زن  و ۲ نفر به صورت مشترک تشکیل می‌دهند و این تعداد نیرو در شهرهای شهرکرد، اردل و فرخ‌شهر مشغول به‌کار خواهند شد.

رضایی با اشاره به رقابت ۵۱۲ داوطلب در این آزمون، خاطرنشان کرد: از این تعداد شرکت‌کننده ۲۶۳ نفر مرد و ۲۴۹ نفر زن هستند و نتایج آزمون از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir اعلام می شود.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری آزمون استخدامی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی


نظر شما :