آغاز به‌کار مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در چهارمحال و بختیاری

۰۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۴ کد : ۲۷۴۱۴ فرهنگی تاپ خبر
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از برگزاری مرحله استانی نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان توسط جهاد دانشگاهی استان به صورت مجازی خبر داد.
آغاز به‌کار مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، محمدتقی حسین‌پور با بیان اینکه مرحله مقدماتی مناظره دانشجویی با 20 تیم برگزار می‌شود، اظهار کرد: در برنامه افتتاحیه دو تیم به‌صورت حضوری مناظره کرده و دیگر تیم‌ها از روز شنبه به‌صورت آنلاین این مسابقات را ادامه خواهند داد.
وی تعداد نفرات تیم‌ها را در سال‌جاری دو نفره عنوان و بیان کرد: مناظره بین افراد دو تیم به‌صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه افتتاحیه این دوره از مسابقات در استان از روز چهارشنبه هشتم بهمن‌ماه با رقابت چهار تیم و از روز دوشنبه 13 بهمن‌ماه مرحله یک‌چهارم مسابقات مناظره آغاز می‌شود، افزود: روز چهارشنبه 15 بهمن‌ماه هفته آینده مرحله نیمه‌نهایی برگزار شده و روز یک‌شنبه 19 بهمن‌ماه برنامه اختتامیه این مسابقات را خواهیم داشت.
حسین‌پور با بیان اینکه در سال‌جاری دانشجویان چهارمحال و بختیاری مشارکت مناسبی در مسابقات مناظره دانشجویی دارد، یادآور شد: طی این مسابقات سه تیم به مرحله منطقه‌ای راه خواهند یافت.
وی گفت: طی رایزنی‌های صورت‌گرفته با مرکز گفت‌وگو و آزاداندیشی، از استعداد و توانایی دانشجویان منتخب استفاده خواهد شد.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: از مرحله یک‌چهارم مسابقات نیز دانشجویان می‌توانند از راهنمایی اساتید مشاور معرفی‌شده که داور مسابقه نبوده، استفاده کنند.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری مناظرات دانشجویی مسابقات


نظر شما :