کتاب « بهداشت و پرورش ماهیان زینتی آب شیرین ( با تمرکز بر تشخیص و درمان بیماری ها) » منتشر شد

۰۳ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۸ کد : ۳۳۸۰۴ فرهنگی تاپ خبر
کتاب « بهداشت و پرورش ماهیان زینتی آب شیرین ( با تمرکز بر تشخیص و درمان بیماری ها) » به همت شعبه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری منتشر شد.
کتاب « بهداشت و پرورش ماهیان زینتی آب شیرین ( با تمرکز بر تشخیص و درمان بیماری ها) » منتشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، کتاب « بهداشت و پرورش ماهیان زینتی آب شیرین ( با تمرکز بر تشخیص و درمان بیماری ها)  » یک اثر تألیفی است که به همت دکتر امین نعمت اللهی عضو هیئت علمی دانشگاه شهرکرد و دکتر بهنام بختیاری مقدم و حانیه محمدی در 184 صفحه در قطع وزیری، تألیف و به همت شعبه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی استان وارد بازار نشر شده است.

این کتاب تلفیقی است از مباحث پیرامون « پرورش و بهداشت ماهیان زینتی آب شیرین» که توسط جمعی از متخصصین حوزه بهداشت و بیماری های آبزیان تألیف و عرضه شده است. در بخش تکثیر و پرورش تلاش شده است نکات مدیریتی و تولید مثلی با جزییات بیشتری ارائه شود. همچنین در بخش بهداشت بر روی مهم ترین بیماری ها ، علائم و درمان تمرکز شده است. تیم نویسندگان خواندن این کتاب را به کلیه علم دوستان و علاقه مندان ، پرورش دهندگان و فارغ التحصیلان رشته های شیلات و دامپزشکی توصیه می نماید. 
گفتنی است، انتشارات جهاد دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری که به صورت تخصصی در حوزه نشر دانشگاهی فعالیت می کند، تلاش می کند در کوتاه ترین زمان ممکن آثار دانشگاهیان و اساتید (اعم از تالیف و ترجمه و پایان نامه های شاخص دانشجویی) را به چاپ برساند و اساتید دانشگاهی و صاحب نظران و مولفان می توانند برای اخذ مشاوره در خصوص مراحل تالیف کتاب و چاپ آثار خود به دفتر انتشارات جهاد دانشگاهی استان واقع در دانشگاه شهرکرد- جنب دانشکده منابع طبیعی- معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی مراجعه کرده و یا با شماره 32320323یا 32320070 و در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته در ساعات 8 تا 16 تماس حاصل کنند. همچنین تارگاه jchb.ir  برای کسب اطلاعات بیشتر اعلام می شود.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری انتشارات جهاد دانشگاهی چاپ کتاب