آغاز ثبت‌نام ترم پاییز آموزش‌های کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی استان

۰۷ مهر ۱۴۰۰ | ۱۴:۱۴ کد : ۳۶۲۹۶ آموزش و کارآفرینی تاپ خبر
رییس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری از آغاز ثبت نام ترم پاییز آموزش‌های کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان به صورت حضوری و غیر حضوری خبر داد.
آغاز ثبت‌نام ترم پاییز آموزش‌های کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی استان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی آموزش‌های کوتاه مدت را یکی از حوزه‌های تخصصی جهاد دانشگاهی استان در راستای مهارت‌آموزی و توسعه کارآفرینی معرفی کرد و از شروع ثبت نام ترم پاییز آموزش‌های عمومی، تخصصی، تخصصی پیشرفته و اشتغال محور در مراکز آموزشی این نهاد به صورت حضوری و غیر حضوری با رعایت کلیه موازین و پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

رضایی با اشاره به ارائه آموزش‌های کوتاه مدت به فراگیران در قالب دپارتمان‌های علوم پزشکی، زبان‌های خارجی، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات، فنی و مهندسی، علوم انسانی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری و کارآفرینی و تجاری‌سازی، تصریح کرد: فراگیران می‌توانند در هر یک از دپارتمان‌های مذکور، دوره‌های آموزشی مختلف و متنوع را با استفاده از اساتید مجرب و مدرن‌ترین شیوه‌های آموزشی، آموزش ببینند.

رئیس جهاددانشگاهی استان افزود: بیش از ۷۰ عنوان دوره آموزشی این نهاد به صورت مجازی و با محتوای الکترونیکی و تحت وب ایجاد شده که از طریق اینترنت قابل دسترسی هستند.

رضایی با اشاره به مزایای آموزش های آنلاین تصریح کرد: با استفاده از جدیدترین ابزارهای ارتباطی، مدرسین و فراگیران از طریق اینترنت و به صورت همزمان با یکدیگر تعامل داشته و فرآیند آموزش و یادگیری را به انجام می‌رسانند. در این شیوه علاوه بر امکان ارائه محتوای دوره‌، فرصت تعاملات زنده و دریافت بازخورد در جلساتی مانند آزمون‌ها و آزمایش‌ها از فراگیران فراهم است. با استفاده از بستر‌های برگزاری کلاس آنلاین، شرکت در کلاس درس برای همه افراد از هر نقطه‌ای بخصوص مناطق محروم امکان‌پذیر است و فراگیران برای حضور در کلاس، تنها به یک کامپیوتر یا موبایل متصل به اینترنت مناسب نیاز دارند.

وی با اشاره به طراحی و برگزاری دوره‌های آموزشی: زبان های خارجی(انگلیسی، فرانسه، آلمانی، روسی، عربی، ترکی استانبولی، بورس در سه سطح مقدماتی، تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی، دستیار دندانپزشک، تکنسین داروخانه، برنامه‌نویسی اندروید، حسابداری، تربیت مربی مهدهای کودک، تربیت معلم مدارس ابتدایی، عکاسی، فتوشاپ عکاسی، تدوین و ادیت فیلم و صدا، دکوراسیون داخلی، دوخت چرم، تربیت راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، کاشت تا فرآوری زعفران، مهم‌ترین رویکرد معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی را برگزاری دوره‌های اشتغال محور برشمرد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان گفت: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پورتال     http://jchb.ir/  مراجعه و یا به شماره تلفن‌های مراکز آموزشی زیر تماس حاصل نمایند.

- مرکز آموزش شماره 1 شهرکرد: بلوار شریعتی، خیابان شهید رجایی، پلاک 70    تلفن: 33398026

- مرکز آموزش شماره 2 شهرکرد: خیابان ولیعصر، روبروی بیمه سلامت تلفن: 32242517

- مرکز آموزش بروجن: میدان شهرداری تلفن: 34221230 - 34235080

- مرکز آموزش فارسان: خیابان شهید بهشتی، خیابان اشرفی اصفهانی تلفن: 33225330

- مرکز آموزش سامان: خیابان پاسداران، روبروی داروخانه شبانه روزی، تلفن: 33527464

- مرکز آموزش لردگان: خیابان گلزار شهدا، تلفن: 34446693

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت مراکز آموزشی آغاز ثبت نام