آغاز ثبت‌نام نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در چهارمحال و بختیاری

۲۵ مهر ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۲ کد : ۳۶۹۲۱ فرهنگی تاپ خبر
ثبت‌نام مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان آغاز شد.
آغاز ثبت‌نام نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان از آغاز ثبت‌نام مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان خبر داد و گفت: ثبت‌نام این مسابقات تا 7 آبان ماه امسال ادامه دارد.
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری، توسعه فرهنگ گفت و گو، آموزش و ارتقای تفکر خلاق و نقاد و تمرین و تقویت فعالیت‌های گروهی منسجم را از جمله اهداف این رویداد بزرگ فرهنگی دانشجویی اعلام کرد.
 حسین پور با بیان این که تمامی دانشجویان دانشگاه‌های استان اعم از دولتی و غیردولتی و در تمامی مقاطع تحصیلی می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند؛ افزود: مرحله استانی این مسابقات بر اساس مصوبه و تصمیم کارگروه استانی مناظره ها، حتی الامکان و در صورت ثبات شرایط بهداشتی، به شکل حضوری در نیمه دوم آبان ماه جاری برگزار و بر اساس آئین نامه، به صورت حذفی از مرحله مقدماتی تا مرحله نهایی(فینال) برگزار می شود و در نهایت تیم‌های برتر انتخاب و با اهدای لوح سپاس و جوایز نقدی مورد تقدیر قرار می‌گیرند.
وی افزود: تیم اخلاق هم با هدف ارتقای کیفی مناظره ها و با رای و انتخاب هیات داوران و مخاطبان، معرفی و مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.
حسین پور بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا، ثبت نام تیم های دانشجویی، به صورت غیرحضوری است و علاقه‌مندان به شرکت در مسابقات ملی مناظره دانشجویی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات به وب سایت جهاددانشگاهی استان به نشانی jchb.ir مراجعه و یا با شماره های 32320070 و 32320323  با پیش شماره (038) تماس حاصل کنند و یا به کانال های ارتباطی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی در پیام رسان های سروش، ایتا و تلگرام و همچنین آدرس @isojdchb در شبکه اینستاگرام مراجعه کنند.
حسین پور بیان کرد: در این دوره از مسابقات همچون گذشته علاوه بر جوایز نقدی، امتیازاتی همچون صدور گواهی فرهنگی برای دانشجویان شرکت کننده و برخورداری از تخفیفات ویژه دوره‌های آموزش کوتاه‌مدت جهاددانشگاهی در نظر گرفته شده است.
وی گفت: تیم‌های منتخب مرحله استانی برای شرکت در مرحله منطقه‌ای مسابقات که در نیمه دوم سال 1400 برگزار می‌شود به دبیرخانه مرکزی مسابقات معرفی خواهند شد.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با اشاره به ضرورت ارتقای کیفی این مسابقات و تلاش جهاد دانشگاهی استان برای برگزاری شایسته این رویداد در سال های گذشته، اظهار امیدواری کرد که در این دوره از مسابقات، با حمایت دانشگاه‌ها و مسئولان استانی، شاهد حضور تیم های دانشجویی توانمندتر و اجرای باشکوه تر مسابقات باشیم.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری مسابقات مناظرات دانشجویی