حضور نماینده مردم اردل ، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی در جهاددانشگاهی استان

۰۵ آبان ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۳ کد : ۳۷۲۵۸ عمومی تاپ خبر
نماینده مردم شریف اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی با حضور در جهاددانشگاهی استان با رئیس و جمعی از اعضای واحد دیدار و از بخش‌های مختلف بازدید کرد.
حضور نماینده مردم اردل ، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی در جهاددانشگاهی استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری، قدرت الله حمزه نماینده مردم اردل و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، پیش از ظهر امروز پنجم آبان ماه، با حضور در جهاددانشگاهی استان از قسمت های مختلف واحد بازدید و با رئیس، معاونان و جمعی از اعضای جهاددانشگاهی استان دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار سیروس رضایی رئیس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری به تشریح فعالیت‌های جهاددانشگاهی استان در سال‌های اخیر و مشکلات پیش آمده در دوران کرونا پرداخت و خواستار حمایت مجلس شورای اسلامی در رفع موانع و مشکلات شد.
رضایی گفت: در صورت حمایت مجلس و دولت از جهاددانشگاهی، این نهاد انقلابی پتانسیل بالایی دارد تا گام‌های موثرتری در رفع مشکلات کشور و به خصوص استان بردارد. 
قدرت الله حمزه نیز در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت ها و تلاش‌های شبانه روزی  جهاددانشگاهی در استان، قول مساعدت و حمایت از این نهاد انقلابی در سطح استان و کشور را داد و همچنین با تاکید بر حفظ روحیه جهادی و انقلابی و تکیه بر دانش علمی، کمک به پیشرفت استان را خواستار شد.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی باز